Wózek spacerowy Baby Jogger City Tour 2 – kompaktowa i lekka spacerówka

Cześć, z tej strony Rafał. W moim najnowszym artykule przeczytacie o wózku spacerowym Baby Jogger City Tour 2. Czy wiecie, że ten wózek dziecięcy możecie zabrać ze sobą do samolotu, jako bagaż podręczny? Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o wózku Baby Jogger City Tour 2, w tym o: składaniu go, kompaktowości, pozycji leżącej i funkcji 3w1 oraz o dołączonej do zestawu torbie podróżnej, koniecznie przeczytajcie ten artykuł lub obejrzyjcie VIDEO umieszczone pod tekstem.

1. Składanie wózka Baby Jogger City Tour 2

Najczęściej zadawane pytanie dotyczy składania wózka Baby Jogger City Tour 2. Ten wózek spacerowy bez trudu złożycie jedną ręką, trzymając w drugiej małe dziecko.

Składanie wózka Baby Jogger City Tour 2
Złożony do kompaktowych rozmiarów wózek spacerowy Baby Jogger City Tour 2

2. Kompaktowość wózka spacerowego Baby Jogger City Tour 2

Wózek po złożeniu ma wymiary: 49 x 19 x 60 cm. Niewielki rozmiar sprawia, że wózek Baby Jogger City Tour 2 możecie zabrać do samolotu w formie bagażu podręcznego.

3. Pozycja leżąca w spacerówce od Baby Jogger

W wózku Baby Jogger City Tour 2 Wasze dziecko na pewno odpocznie, dzięki regulacji podnóżka i oparcia siedziska, w tym do pozycji leżącej. Warto też wiedzieć, że w wózek Baby Jogger City Tour 2 jest przeznaczony dla dzieci do 4 roku życia lub do osiągnięcia przez nie 22 kg.

4. Funkcja 3w1

To co zaskoczyło mnie w wózku Baby Jogger City Tour 2 to funkcja 3w1, a nawet 4w1 jeśli mówimy o zestawie z bazą do fotelika. Na stelaż wózka Baby Jogger City Tour 2 możecie wpiąć gondolę, fotelik samochodowy 0+ i siedzisko spacerowe!

Funkcja 3w1 w wózku spacerowym Baby Jogger City Tour 2
Na stelaż wózka spacerowego Baby Jogger City Tour 2 możesz wpiąć gondolę, fotelik samochodowy i siedzisko spacerowe

5. Torba podróżna

Jeśli lubicie przydatne akcesoria dołączone do wózków spacerowych, torba na wózek dziecięcy Baby Jogger City Tour 2 z pewnością przypadnie Wam do gustu! Możecie w bardzo szybki sposób schować do niej ten wózek spacerowy i zabrać ten zestaw do samolotu lub schować w bagażniku samochodowym, a następnie ruszać w drogę!

Torba do wózka spacerowego Baby Jogger City Tour 2
Torba do wózka spacerowego Baby Jogger City Tour 2

Jeżeli chcesz przetestować wózek Baby Jogger City Tour 2 przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Jeżeli chcesz kupić wózek Baby Jogger City Tour 2 to zapraszamy do naszego sklepu online –> Baby Jogger City Tour 2 <–
Umów się i przyjedź do nas