Wózek podwójny Cybex Gazelle S

Cybex Gazelle S to wózek głęboko-spacerowy, ale zupełnie inny niż wszystkie! Na jego stelaż wepniecie nie tylko fotelik samochodowy, gondolę czy siedzisko spacerowe, ale też: dodatkowy kosz na zakupy, fotelik, gondolę lub siedzisko dla DRUGIEGO dziecka! Dowiedzcie się, co jeszcze wyróżnia model Gazelle S spośród innych wózków dziecięcych.

Jeśli zamiast czytać wolicie oglądać, kliknijcie –> tutaj <– i obejrzyjcie VIDEO o wózku Cybex Gazelle S. 

Cybex Gazelle S – gondola

Domyślamy się, że jeszcze przed narodzinami dziecka, spędzacie długie godziny na poszukiwaniu najlepszej gondoli do wózka. Chcemy podkreślić, że gondola do wózka Cybex Gazelle S ma odpowiednie rozmiary i z pewnością zapewni maksimum komfortu Waszemu dziecku. Nawet kiedy skorzystacie z niej w okresie jesienno-zimowym, bez trudu włożycie do niej kocyk lub ubierzecie dziecko w kombinezon, wciąż nie ograniczając jego ruchów. W gondoli do wózka głęboko-spacerowego Cybex Gazelle S znajdziecie także otwory wentylacyjne w budce oraz wysuwaną osłonkę przeciwsłoneczną. Czego chcieć więcej?

Otwory wentylacyjne w gondoli do wózka Cybex Gazelle S doświetlą jej wnętrze oraz zadbają o prawidłowy przepływ powietrza

Spacerówka Cybex Gazelle S

Kiedy Wasze dziecko wyrośnie z gondoli, z zadowoleniem skorzystacie z siedziska spacerowego do wózka Cybex Gazelle S. Montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy zaspokoi potrzebę poznawania świata, jak i bycia blisko rodziców podczas każdego spaceru. Specjalne przyciski i tzw. funkcja pamięci ułatwią Wam szybkie przełożenie siedziska w odpowiednim kierunku.

Jak każda porządna spacerówka, tak i Cybex Gazelle S posiada funkcję rozłożenia oparcia z pozycji siedzącej do pozycji leżącej. Co więcej ten model wózka posiada także regulowany podnóżek, dzięki czemu nóżki Waszego dziecka będą zawsze wygodnie ułożone. Na bezpieczeństwo w wózku Cybex Gazelle S wpływa także wygodny i intuicyjny system zapinania pasów, które zabezpieczą dziecko przed wyślizgnięciem się z wózka. Oprócz tego, tak jak w przypadku gondoli, tak i tu daszek spacerówki został wyposażony w okienko wentylacyjne.

Składanie wózka Cybex Gazelle S

Jeśli chcecie zobaczyć, w jaki sposób złożyć wózek do niewielkich rozmiarów, obejrzyjcie poniższe WIDEO:

Możliwość wpięcia dodatkowego kosza na zakupy

Cybex Gazelle S jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ na jego stelaż możecie wpiąć dodatkowy kosz na zakupy.

Drugi kosz na zakupy pomieści jeszcze więcej! Źródło: Cybex-online.com

System modułowy w wózku Cybex Gazelle S

Ale to nie wszystkie możliwe konfiguracje! Na stelażu wózka Cybex Gazelle S możecie umieścić dodatkowy fotelik samochodowy 0-13 kg, gondolę lub siedzisko spacerowe. Dzięki temu w bardzo prosty sposób przemienicie wózek pojedynczy w wózek podwójny, z którego skorzystają bliźnięta lub rodzeństwo!

Dwa siedziska spacerowe? A może dwie gondole lub dwa foteliki samochodowe 0-13 kg? Z Cybex Gazelle S opcji jest naprawdę wiele. Źródło: Cybex-online.com

Globalna marka Cybex od lat produkuje bezpieczne i funkcjonalne akcesoria dziecięce, wśród których znajdziecie przede wszystkim wózki i foteliki samochodowe. Popularne na całym świecie modele, w tym wózek głęboko-spacerowy Cybex Gazelle S kupicie w naszych sklepach stacjonarnych: w Warszawie, przy ul. Pryzmaty 30 oraz w Gliwicach, przy ul. Tarnogórskiej 12. Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem Gazelle S i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, zapraszamy! Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do wybranego przez siebie sklepu stacjonarnego.  

Umów się i przyjedź do nas