Wózek głęboko-spacerowy skiddoü Moss – moja opinia!

Harmonia i prostota, bezpieczeństwo, szczęście oraz upiększanie dnia codziennego zgodnie ze skandynawską filozofią sprawia, że chętnie zapoznaliśmy się z ofertą wózków od polskiej marki skiddoü, której przyświecają takie wartości. Podczas testowania oferowanych przez markę produktów okazało się, że poza ogólnym rozwojem dziecka, zadbała ona także o spokojne i komfortowe spacery, tworząc między innymi wózki głęboko-spacerowe. Wózki te znajdziesz w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek, w tym model Moss, o którym nakręciliśmy nasz najnowszy odcinek.

Chcesz obejrzeć wideo o wózku dziecięcym skiddoü Moss? Kliknij TUTAJ

Wózek głęboko-spacerowy skiddoü Moss to produkt polskiego producenta. Model ten zwrócił naszą uwagę, ponieważ jest wyposażony w funkcjonalną gondolę oraz siedzisko spacerowe. Oprócz tego model ten można w szybki i łatwy sposób złożyć do kompaktowych rozmiarów. Warto też dodać, że producent dodał to tego wózka niezbędne akcesoria, w tym osłonkę na nogi, moskitierę czy folię przeciwdeszczową. Na koniec pokażemy Wam, jak wózek skiddoü Moss radzi sobie na naszym torze do testów terenowych!

Gondola do wózka głęboko-spacerowego skiddoü Moss

Pierwszym elementem, na który zwróciliśmy uwagę testując wózek 2w1 skiddoü Moss jest gondola. Przyznajemy, że wyróżnia się ona spośród innych znanych nam modeli. Gondola do wózka skiddoü Moss została wyposażona w przyciski z funkcją pamięci, które pozwolą Wam w łatwy i szybki sposób wypiąć ją ze stelaża wózka. A po jej wypięciu za pomocą suwaków umieszczonych pod spodem, bez trudu złożycie ją na tzw. „naleśnika”, co z pewnością ułatwi Wam jej transport. Co więcej w środku gondoli znajdziecie też wygodny materacyk, z możliwością regulacji oparcia.

W gondoli do wózka skiddoü Moss możesz delikatnie unieść oparcie

Ponadto w gondoli do wózka skiddoü Moss ukryte są także okienka wentylacyjne. Zostały one umieszczone pod materacykiem, w dolnej części gondoli oraz w budce przeciwsłonecznej w rozmiarze XL.

Innym atutem gondoli do wózka skiddoü Moss jest funkcja bujania, w jaką została wyposażona. Dzięki temu po wypięciu gondoli ze stelaża będziecie mogli używać jej jako kołyski dziecięcej.

Wypnij gondolę do wózka skiddoü Moss ze stelaża, postaw na równiej, stabilnej nawierzchni, na przykład podłodze) i użyj jej jako kołyski dziecięcej

Siedzisko spacerowe do wózka skiddoü Moss

Tak jak gondola, tak i siedzisko spacerowe do wózka Moss zostało wyposażone w przyciski z funkcją pamięci, umożliwiające skierowanie go przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Ponadto wersja spacerowa wózka skiddoü Moss ma funkcję pochylenia oparcia do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek.

Ciekawym dodatkiem do wersji spacerowej wózka skiddoü Moss jest wkładka, którą w okresie letnim można bez trudu wyjąć, odsłaniając tym samym duże okienko wentylacyjne na oparciu wózka. W okresie jesienno-zimowym lub wiosennym, a nawet podczas chłodniejszych, wakacyjnych dni wkładka dobrze izoluje dziecko od wiatru czy niższych temperatur.

Wkładkę do wózka Moss możesz wykorzystać w okresie jesienno-zimowym lub wiosennym, a także w chłodniejsze, wakacyjne dni

Składanie wózka 2w1 skiddoü Moss

Stelaż wózka Moss możecie złożyć wraz z oparciem. Co więcej złożycie go do niewielkich, wręcz kompaktowych rozmiarów korzystając z przycisku umieszczonego na rączce do prowadzenia wózka.

Aby złożyć wózek, złóż najpierw jego siedzisko spacerowe
Po złożeniu siedziska wciśnij przycisk umieszczony na rączce do prowadzenia wózka
Złóż rączkę do prowadzenia wózka
A następnie skieruj ją do dołu, składając w ten sposób cały wózek

Dodatki od producenta do wózka głęboko-spacerowego skiddoü Moss

Warto pamiętać, że kupując wózek 2w1 skiddoü Moss otrzymujecie do niego kilka wyjątkowo przydatnych akcesoriów. Zalicza się do nich:

  • torba,
  • folia przeciwdeszczowa,
  • moskitiera,
  • uchwyt na kubek,
  • okrycie na nogi.

Prowadzenie wózka 2w1 skiddoü Moss – test z toru terenowego

Chcecie zobaczyć, jak wózek prowadzi się po równej nawierzchni, ale też po piasku, leśnej ścieżce czy kamyczkach? Koniecznie obejrzyjcie nasz najnowszy odcinek i sami oceńcie wypadł wózek skiddoü Moss na naszym torze do testów terenowych!

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem skiddoü Moss i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórska 12!

Umów się i przyjedź do nas