Wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv – moja opinia!

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, na którym znajdziecie recenzje wózków dziecięcych, jakie miałem okazję przetestować i które możecie kupić na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie lub w naszym sklepie internetowym. Dzisiaj chciałbym zaprezentować  Wam wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv. Ten model wózka zabrałem ze sobą na wakacyjny wyjazd i testowałem go na wyjątkowo wymagających plażach w Chorwacji. Dzięki temu mogłem wyodrębnić w wózku głęboko-spacerowym Nuna Triv aż pięć elementów, na które zwróciłem uwagę.

1. Siedzisko spacerowe w wózku Nuna Triv

Siedzisko spacerowe w tym wózku dziecięcym jest funkcjonalne. Po pierwsze zostało wyposażone w odpowiedni system wentylacji. Aby to zobrazować, napiszę, że oparcie siedziska spacerowego ma odsłoniętą krateczkę, co umożliwia sprawny przepływ powietrza. W okresie jesienno-zimowym odsłoniętą część możesz zakryć specjalnym materacykiem, w jaki jest wyposażony wózek Triv.

Po drugie siedzisko spacerowe w wózku Nuna Triv możesz przełożyć tyłem lub przodem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji Twoich i Twojego dziecka. Pamiętaj, że jazda przodem do kierunku jazdy może być świetnym sposobem na poznanie przez dziecko otaczającego go świata!

Wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv - moja opinia!
Siedzisko w wózku głęboko-spacerowym Nuna Triv możesz przekładać tyłem i przodem do kierunku jazdy.

 2. Łatwość składania wózka spacerowego Nuna Triv

Model Triv należy do tego rodzaju wózków dziecięcych, które można łatwo złożyć i rozłożyć. Podczas mojego urlopu w Chorwacji wielokrotnie składałem i rozkładałem ten wózek głęboko-spacerowy.

Wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv - moja opinia!
Wózek głęboko-spacerowy w kilka sekund bez trudu złożysz do niewielkich rozmiarów

3. Kompaktowość wózka Nuna Triv

Szybkie składanie wózka nie wystarczy, jeśli po złożeniu nie przyjmuje on niewielkich rozmiarów. Wózek Nuna Triv jest kompaktowy i możesz schować go dosłownie wszędzie! Dodatkowo demontując koła wózka uzyskasz jeszcze więcej potrzebnego miejsca. Wymiary wózka po złożeniu to: 86,6 (długość) x 54,8 (szerokość) x 48 cm (wysokość).

4. Niepowtarzalny design wózka głęboko-spacerowego Nuna Triv

Wózek Nuna Triv zwraca uwagę wielu przechodniów, szczególnie mam, ale też klientów salonu PRZETESTUJ-WÓZEK.

Wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv - moja opinia!
Wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv zwraca uwagę wielu przechodniów!

Wszystkie elementy wózka zostały wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale! Rączka do prowadzenia wózka oraz pałąk są pokryte ekoskórą.

Wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv - moja opinia!
Ekoskóra w wózku Nuna Triv znajduje się między innymi na rączce do prowadzenia wózka i pałąku.

5. Możliwość wpięcia gondoli na stelaż wózka Nuna Triv

Na stelaż wózka Nuna Triv poza siedziskiem spacerowym bez trudu wepniesz też gondolę w standardowym rozmiarze dla maluszków na pierwsze miesiące życia. Nie należy do największych, ale za to jest bardzo lekka, dzięki czemu sprawdzi się w każdej podróży z noworodkiem lub niemowlakiem. Gondola została wyposażona w osłonkę przeciwsłoneczną oraz budkę z systemem wentylacji. Dodatkowo gondola do wózka Nuna Triv ma otwory wentylacyjne pod materacykiem.

Wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv - moja opinia!
Na stelaż wózka Nuna Triv możesz wpiąć siedzisko spacerowe oraz wygodną gondolę dla noworodka!

Jeżeli chcesz przetestować wózek głęboko-spacerowy Nuna Triv przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Jeżeli chcesz kupić inny wózek spacerowy to zapraszamy Cię do naszego sklepu online!

Umów się i przyjedź do nas