Wózek głęboko-spacerowy Mamas&Papas Ocarro – moja opinia!

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was serdecznie na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, na którym znajdziecie opinie o różnych wózkach dziecięcych: wózkach głębokich, spacerowych, wózkach kompaktowych, biegowych, wózkach terenowych i innych. Dzisiaj zaprezentuję Wam wózek dla dziecka 2w1 Mamas&Papas Ocarro, który kupicie w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie.

Dzisiejszy wpis poświęciłem wózkowi dziecięcemu 2w1 Ocarro brytyjskiej marki Mamas&Papas, utrzymującej się na rynku ponad 30 lat! W tym artykule przeczytacie między innymi o klasie premium tego wózka i o możliwości przekształcenia tego modelu w wózek dla niemowląt i dla starszych dzieci (zestaw 2w1). Dowiecie się także nieco więcej o samym siedzisku spacerowym i sposobie składania stelażu. Jeśli zamiast czytać wolicie oglądać, kliknijcie –> tutaj <– i obejrzyjcie VLOGA o wózku 2w1 Mamas&Papas Ocarro!

1. Wózek Mamas&Papas Ocarro, jako model klasy premium

Klasę premium wózka Mamas&Papas Ocarro określa między innymi jakość wykonania tego modelu. Chociaż trzeba przyznać, że wózek prezentuje się naprawdę pięknie i zwraca uwagę wielu rodziców, klucz do jego sukcesu tkwi w użytych do produkcji trwałych materiałach. Dalszy komentarz wydaje się zbędny, kiedy przyjrzycie się na detale w tym wózku dziecięcym 2w1.

Wszystkie elementy wózka wykonane są z trwałych materiałów i dodatkowo wpływają na wyjątkowy wygląd wózka
Niektóre elementy wózka, między innymi pięciopunktowe pasy wpływają na bezpieczeństwo dziecka podczas spaceru

2. Wózek 2w1 – gondola i spacerówka 

Przygodę z wózkiem Ocarro, dzięki możliwości wpięcia gondoli na stelaż wózka możesz zacząć od momentu, kiedy Twoje dziecko przyjdzie na świat. To co wyróżnia gondolę od Mamas&Papas jest sposób jej wypinania za pomocą jednego przycisku. W budce gondoli umieszczony został duży otwór wentylacyjny, który usprawni wymianę powietrza w środku podczas spaceru i doświetli wnętrze. Wymiary gondoli określamy jako standardowe.

Wózka Ocarro od Mamas&Papas możesz używać od początku, kiedy Wasze dziecko przyjdzie na świat

3. Spacerówka Mamas&Papas Ocarro

Wersja spacerowa wózka Ocarro posiada te wszystkie cechy. których często poszukują rodzice: ma rozkładane na płasko siedzisko spacerowe, regulowany podnóżek oraz możliwość przekręcenia siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Oprócz tego w spacerówce Mamas&Papas Ocarro znajdziecie rozkładany daszek w rozmiarze XXL, dzięki któremu (szczególnie w okresie jesienno-zimowym) osłonicie dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo w budce znajdziecie dwa otwory: jeden wentylacyjny, drugi w formie wizjera, który pozwoli Wam kontrolować dziecko bez konieczności składania daszku. Siedziska spacerowego możemy używać do chwili osiągnięcia przez dziecko 22 kg.

Siedzisko spacerowe ustawione tyłem do kierunku jazdy (i przodem do Was) sprawdzi się w przypadku małych dzieci, które dopiero pożegnały gondolę
Przekręćcie siedzisko spacerowe przodem do kierunku jazdy (i tyłem do Was) kiedy Wasze dziecko zacznie być zainteresowane otaczającym je światem

4. Składanie wózka 2w1 Mamas&Papas Ocarro

Jeśli poszukujecie wózka kompaktowego, który składa się szybciej, niż standardowe modele głęboko-spacerowe powinniście zwrócić uwagę na wózek Mamas&Papas Ocarro. Ten wózek możecie złożyć w trzech prostych krokach:

Aby złożyć wózek z zamocowanym na stelażu siedziskiem, najpierw złóżcie „na pół” siedzisko spacerowe
Następnie przełóżcie rączkę do prowadzenia wózka w kierunku złożonego siedziska spacerowego i podnieście wózek, łapiąc za jego uchwyt
Wózek dziecięcy Ocarro brytyjskiej marki Mamas&Papas bez trudu wsadzicie do bagażnika Waszego auta nawet z zamocowanym siedziskiem spacerowym

5. Prowadzenie wózka Mamas&Papas Ocarro

Zobaczcie, jak wózek dla dzieci 2w1 Mamas&Papas Ocarro radzi sobie na naszym torze! Video z naszych testów po różnych nawierzchniach znajdziecie poniżej:

Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem dziecięcym Mamas&Papas Ocarro i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was👍 Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30!

Umów się i przyjedź do nas