Wózek głęboko-spacerowy Cosatto Wow Continental

Cześć, tu Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK. Dzisiaj zaprezentuję Wam wózek głęboko-spacerowy Cosatto Wow Continental, który możecie znaleźć zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i sklepie internetowym.

W tym artykule dowiecie się o pięciu elementach, na które zwróciłem uwagę podczas testów wózka Cosatto Wow Continental na naszym torze zlokalizowanym przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie. Są to: design, gondola i spacerówka oraz jego amortyzacja i łatwość prowadzenia.

Zobacz wersję VIDEO! Kliknij –> tutaj <– i obejrzyj VLOGA o wózku Cosatto Wow Continental!

1. Wyjątkowy design wózka Cosatto Wow Continental

To co wyróżnia wózek głęboko-spacerowy Cosatto Wow Continental to z pewnością design. Pochodzący z wysp brytyjskich model z pewnością zwraca uwagę. Nie tylko tapicerka wózka, dobrana do stelaża wózka robi wrażenie, ale też jego oryginalne dodatki i bogate wzornictwo!

Spójrz tylko na niesztampowy design wózka Cosatto Wow Contintental
Oryginale dodatki wyróżniają wózek Cosatto Wow Continental spośród innych wózków głęboko-spacerowych

2. Cosatto Wow Continental w wersji głębokiej

Nie wiem, kiedy czytacie o wózku Cosatto Wow Contintental, ale my prezentujemy go w okresie jesienno-zimowym. Gondola wózka przypomina nieco śpiworek i dzięki temu idealnie sprawdzi się podczas spacerów w chłodniejsze miesiące. Sama gondola jest w rozmiarze XL, dzięki czemu bez trudu umieścisz w niej dodatkowy kocyk.

A czy gondolę do wózka Cosatto Wow Contintental można używać podczas cieplejszych pór roku? Można! Wystarczy zdjąć okrycie gondoli. Dodatkowo producent z myślą o cieplejszych miesiącach wyposażył gondolę do wózka głęboko-spacerowego Cosatto w otwór wentylacyjny, który doświetla jej wnętrze oraz usprawnia przepływ powietrza.

Jeśli korzystasz z gondoli do wózka Cosatto Wow Contintental w okresie wiosenno-letnim, pamiętaj o okienkach wentylacyjnych usprawniających przepływ powietrza!

To co jeszcze zwraca moją uwagę w gondoli do wózka głęboko-spacerowego Cosatto Wow Continental to możliwość regulacji pochylenia głowy, aż w 5 stopniach!

Gondola do wózka Cosatto Wow Continental została wyposażona miedzy innymi w opcję regulacji pochylenia głowy dziecka

3. Cosatto Wow Continental w wersji spacerowej

Jeśli Wasze dziecko ma dość leżenia w gondoli i chce usiąść w wygodnej spacerówce wystarczy, że na stelaż wózka Cosatto Wow Continental wepniecie obszerne siedzisko spacerowe! Co więcej siedzisko w każdej chwili będziecie mogli przekręcić przodem, lub tyłem do kierunku jazdy oraz rozłożyć do pozycji leżącej razem z podnóżkiem.

4. Amortyzacja w wózku głęboko-spacerowym Cosatto Wow Continental

Zawieszenie i regulowana amortyzacja w wózku głęboko-spacerowym Cosatto Wow Continental sprawia, że można zaliczyć go do kategorii wózków terenowych! Duże koła w jakie został wyposażony ten wózek dziecięcy pokonają niemal każdy teren!

Koła w wózku Cosatto Wow Continental sprawdzą się nawet na wymagającym terenie!

5. Prowadzenie wózka głęboko-spacerowego Cosatto Wow Continental

Wózek głęboko-spacerowy Cosatto Wow Continental poradzi sobie zarówno w mieście, jak i poza nim. Video z naszych testów po różnych nawierzchniach znajdziecie poniżej:

Jeżeli chcecie przetestować wózek głęboko-spacerowy Cosatto Wow Continental przed zakupem to zapraszamy Was👍 Przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Umów się i przyjedź do nas