Wózek głęboko-spacerowy Britax Romer Strider M – moja opinia!

Szukasz wygodnego wózka głęboko-spacerowego, który posłuży Twojemu dziecku od momentu narodzin, do około 4 roku życia? Poznaj wózek Strider M niemieckiej marki Britax Romer! Z tego artykułu dowiesz się dlaczego warto kupić wózek Strider M dostępny w sklepie stacjonarnym przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie oraz w sklepie online.

Britax Romer to znana i ceniona niemiecka marka, produkująca bezpieczne i funkcjonalne akcesoria dla dzieci, w tym wózki czy foteliki samochodowe. Jednym z jej wyjątkowych produktów jest wózek głęboko-spacerowy Strider M, który miałem okazję przetestować na jedynym takim w Polsce torze do testowania oraz w którym wyróżniłem: gondolę, siedzisko spacerowe, którego dziecko może użytkować do osiągnięcia 22 kg. Oprócz tego zainteresowała mnie sama funkcjonalność wózka oraz jego amortyzatory, mające na celu absorbować wstrząsy i ułatwiać przejazd po nierównościach. Jeśli zamiast czytać wolicie oglądać, kliknijcie –> tutaj <– i obejrzyjcie VIDEO o wózku Britax Romer Strider M. 

Wózek głęboko-spacerowy Britax Romer Strider M kupisz w naszym sklepie internetowym: Britax Romer Strider M

Gondola w wózku Britax Romer Strider M

Jeśli szukasz wózka głęboko-spacerowego to na pewno zwracasz uwagę na gondolę. Już na wstępie zaznaczę, że gondola do wózka Strider M ma odpowiednie rozmiary. Nie należy do największych modeli, ale i nie do małych. Waszemu dziecku z pewnością będzie w niej wygodnie. Patrząc na gondolę stwierdzam, że ma wszystko to, co niezbędne, w tym otwór wentylacyjny i panel przeciwsłoneczny.

Zadbaj o komfort Twojego dziecka razem z marką Britax Romer

Siedzisko spacerowe Strider M

To naturalna kolej rzeczy, że rodzice poszukują odpowiedniej spacerówki w momencie, kiedy ich maleństwo wyrasta z gondoli. Siedzisko spacerowe mocowane na stelażu wózka Britax Romer Strider M możecie w każdej chwili przekręcić przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji Waszego dziecka. Wygodę w wózku zapewnia oparcie, które wyregulujecie do odpowiedniej pozycji (nawet leżącej) za pomocą jednej ręki. Oprócz tego w tym siedzisku spacerowym możecie wyregulować także podnóżek. Siedzisko spacerowe tak jak gondola posiada otwór wentylacyjny oraz daszek przeciwsłoneczny z możliwością przedłużenia do rozmiaru XL. Bezpieczeństwo w wózku spacerowym Britax Romer Strider M zapewniają pasy bezpieczeństwa, wyposażone w miękkie poduszki, które zapobiegają otarciom i zapewniają wygodę.

Funkcjonalność wózka Britax Romer Strider M

Na funkcjonalność wózka Britax Romer Strider M wpływa możliwość zamocowania nie tylko gondoli czy siedziska spacerowego, ale i fotelika samochodowego 0-13 kg za pomocą uniwersalnych adapterów. Kolejną rzeczą o której warto napisać jest kosz na zakupy umieszczony pod siedziskiem spacerowym lub gondolą. Maksymalna ładowność kosza wynosi aż 7 kg i sprawia, że zmieścicie w nim wszystko, czego potrzebujecie podczas spaceru z dzieckiem. Innym ważnym elementem wózka Strider M jest rączka do prowadzenia, regulowana w sposób łamany. ’

Amortyzatory w wózku Strider M

Istotnym elementem wózka dziecięcego są amortyzatory. Jeśli jesteście ciekawi, czy amortyzatory oraz koła z piankowym wypełnieniem w wózku Strider M sprawdzają się na każdej, nawet trudnej do pokonania nawierzchni zobaczcie nasz test na torze.

Prowadzenie wózka głęboko-spacerowego Britax Romer Strider M

Test na torze zobaczysz tutaj:

Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem spacerowym Britax Romer Strider M i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30! 

Umów się i przyjedź do nas