Wózek dla dwójki dzieci – 5 porad! 

Jesteś rodzicem bliźniąt? A może masz dzieci „jedno po drugim”? Jak ugryźć temat dwóch wózków? Które kombinacje są wygodniejsze: dwa wózki obok siebie czy jeden za drugim? W dzisiejszym odcinku, “Tata ma 5” postara się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania. Na co najpierw zwrócić uwagę?

1. Bliźnięta czy “kontynuacja”?

Po pierwsze: Czy dzieci będą w tym samym wieku, czy mamy tu sytuację z dwójką dzieci rok po roku, albo z inną – małą różnicą wieku? Jest to kluczowe pytanie przy wózku dla dwójki dzieci.

2. Wózek miejski?

Czy wózek ma być lekki, łatwy w składaniu i “mniej wymagający”? Jeżeli tak, szukaj wózka miejskiego! Są zdecydowanie lżejsze i poręczniejsze.

3. A może terenowy

Tutaj mamy opcję zdecydowanie dla ambitnych! Dwójka dzieci w jednym wózku… terenowym! Wiadomo, że osoba szukająca takiego wózka, nie będzie biegać nim między półkami z kosmetykami w drogerii. Prędzej zobaczymy ją na spacerze w parku lub na górskim szlaku.

4. Czy da się wpiąć gondolę?

Sprawdź czy w wózku masz możliwość indywidualnej personalizacji. Co to znaczy? Czy da się wpiąć gondolę i spacerówkę jednocześnie w momencie, kiedy jedno dziecko jest starsze? Czy da się umieścić dwie gondole w  przypadku bliźniaków?  Te na pozór błahe sprawy, są często fundamentalne.

5. Rozwiązanie technologiczne

Wózek za wózkiem? A może wózki obok siebie? A słyszałeś o wózkach łączonych, gdzie wózki możesz odpiąć jeden od drugiego i używać ich niezależnie od siebie?

Umów się i przyjedź do nas