Wózek biegowy Thule Glide 2 – opinia ekspertów z Magazynbieganie.pl

Witam! Z tej strony Rafał i mój gość specjalny, którego na pewno pamiętacie z poprzedniego artykułu – Jakub Karasek, ekspert do spraw biegania z portalu magazynbieganie.pl! Podczas dzisiejszej rozmowy z Kubą opowiemy  Wam o wózku biegowym Thule Glide 2, który Jakub przetestował przed naszym spotkaniem. Zapraszamy Was na kolejny artykuł o wózku biegowym! Ci, którzy wolą oglądać, zamiast czytać, VIDEO znajdą pod artykułem!

„To jest wózek, który od pierwszego kontaktu daje Ci wrażenie, że jest wykonany bardzo solidnie, z najlepszej jakości materiałów, z dbałością o detale”– powiedział Jakub podczas naszej rozmowy. O tym, czy z wózkiem Thule Glide 2 można biegać w maratonie i jak ten model sprawuje się podczas biegu dowiecie się w tym artykule! W wózku Thule Glide 2 oceniono: klasę premium, osiągi, amortyzację, stabilność, design i dbałość o detale.

1. Klasa premium

Wózek biegowy Thule Glide 2 to model, którego można pozazdrościć! Thule to znana marka, której użytkownicy mogą być pewni, niezależnie od rodzaju wózka. Jest on wykonany niezwykle solidnie, z najlepszej jakości materiałów. Chociaż model testowany przez Kubę pokonał już wiele kilometrów na różnych nawierzchniach, wciąż jest solidnym, jakościowym produktem.

2. Osiągi

Przeglądając materiały, jakie Thule dołącza do swoich produktów, możecie dowiedzieć się, że jest to wózek, z którym padł rekord Guinnessa w biegu z wózkiem w maratonie oraz rekord Guinnessa w biegu z wózkiem w półmaratonie. Oznacza to, że Thule Glide 2 jest naprawdę szybki, co czuć w momencie biegu z wózkiem na prostej drodze, na której pozwolimy sobie wykonać interwały czy przebieżki. Ze sprzętem od Thule można wykonywać szybkie treningi!

3. Amortyzacja

Chociaż konstrukcja wózka wydaje się sztywna, to wózek Thule Glide 2 jest amortyzowany. Chociaż ten model wózka przeznaczony jest raczej do biegania ulicznego, to po wjechaniu do parku czy lasu wszelkie nierówności zostaną zminimalizowane dzięki odpowiedniej amortyzacji. Amortyzatory wpływają przede wszystkim na komfort Waszego dziecka, które nie powinno odczuwać uroków jazdy po trudniejszym terenie.

4. Stabilność

Podczas rozmowy Jakub Karasek przyznał, że zdarzało mu się biegać ze zwykłymi wózkami spacerowymi. Użytkując wózek Thule Glide 2 zauważył, że jest on bardzo stabilny. Nawet przy lekkim skręcie nie odnosi się wrażenia, że wózek straci równowagę. A pewność prowadzenia podczas biegu z dzieckiem jest podstawą, która pozwala rozwijać nam konkretne prędkości. Na osiągi z wózkiem Thule wpływa również zablokowane przednie koło, co świadczy tylko o tym, że Glide 2 jest prawdziwym wózkiem biegowym! (Jeśli jesteście zainteresowani modelem ze skrętnym kołem z opcją blokady, koniecznie zobaczcie wózek Thule Urban Glide 2).

5. Design i dbałość o detale

Wózek Thule Glide 2 „wygląda na szybki”. Na dodatek producent zadbał o detale: fajnie zaprojektowana budka, z dużym zakresem regulacji i okienkiem do podglądania dziecka oraz odblaskowa ramówka również przy kołach, wpływająca na bezpieczeństwo podczas biegu rano lub wieczorem. Dodatkowo na stelaż wózka Thule Glide 2 możecie wpiąć gondolę. Podsumowując, wózek biegowy Thule Glide 2 to model, który jest bardzo wygodny, stabilny, szybki i bezpieczny, a na dodatek doskonale wykonany.

Jeżeli chcesz przetestować ten wózek przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując online

Umów się i przyjedź do nas