Wózek 3w1 Cybex Melio – moja opinia!

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, na którym przeczytacie recenzje różnych wózków dziecięcych: wózków głębokich, spacerowych, kompaktowych, terenowych, biegowych i innych. Dzisiaj zaprezentuję Wam wózek dla dziecka 3w1 Cybex Melio, który kupicie w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie.

Z tego artykułu dowiecie się nieco więcej o wózku 3w1 Cybex Melio, który miałem przyjemność przetestować w naszym salonie PRZETESTUJ-WÓZEK, na specjalnie stworzonym torze. Jeśli zamiast czytać wolicie oglądać, kliknijcie –> tutaj <– i obejrzyjcie VLOGA o wózku 3w1 Cybex Melio!

Dowiedzcie się więcej o wózkach marki Cybex: Cybex Priam

1. Waga wózka Cybex Melio

Ile może ważyć wózek dziecięcy? 6, 7 a może 8 kg? Wózek 3w1 Cybex Melio waży zaledwie 5,8 kg prześcigając pod tym względem ultralekką spacerówkę Cybex Libelle. Z pewnością ta niewielka waga spodoba się przede wszystkim mamom, które często spędzają najwięcej czasu ze swoimi dziećmi. Więc w trosce o to, aby nie musiały dodatkowo dźwigać ciężkiego wózka, Cybex wyszedł do nich z propozycją bardzo lekkiego modelu (najlżejszego w swojej ofercie).

2. Składanie wózka dla dzieci Cybex Melio

Poza niewielką wagą wózek Cybex Melio składa się intuicyjnie. Po złożeniu możemy cieszyć się ultrakompaktowym modelem, który schowamy w dowolnym miejscu lub małym bagażniku samochodowym. Wymiary wózka po złożeniu: 29 cm (wysokość) x 49 cm (szerokość) 69 cm (głębokość).

3. Cybex Melio – wózek dziecięcy 3w1

Chociaż Cybex Melio to lekki i kompaktowy wózek, na jego stelaż możecie założyć:

  • fotelik samochodowy dla niemowląt (kategoria wagowa 0-13 kg),
  • gondolę,
  • siedzisko spacerowe.

W ten sposób razem z wózkiem Cybex Melio stworzycie zestaw 3w1, który będziecie mogli użytkować już od narodzin swojego dziecka.

4. Spacerówka Cybex Melio

Spacerówka Cybex Melio została wyposażona w regulowane siedzisko spacerowe z funkcją przekręcenia siedziska tyłem lub przodem do kierunku jazdy. W tej spacerówce znajdziecie między innymi obszerną budkę, która ochroni dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oprócz tego siedzisko ma funkcję wentylacji, którą z pewnością wykorzystacie w okresie wiosenno-letnim. Warto dodać, że w trosce o bezpieczeństwo dziecka wózek spacerowy Cybex Melio posiada na przykład regulowane pasy bezpieczeństwa.

5. Prowadzenie wózka Cybex Melio

Zobaczcie, jak wózek dla dzieci 3w1 Cybex Melio radzi sobie na naszym torze! Video z naszych testów po różnych nawierzchniach znajdziecie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=HglwEGS_rOU

Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem Cybex Melio i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was👍 Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30!

Umów się i przyjedź do nas