Wózek 2w1 Thule Urban Glide 2 – moja opinia!

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, na którym prezentuję Wam  różne wózki dziecięce, jakie znajdziecie w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie. Dzisiaj chciałbym zaprezentować Wam wózek 2w1 Urban Glide 2, szwedzkiej marki Thule, który miałem przyjemność przetestować w naszym salonie, na specjalnie stworzonym torze. W tym artykule przeczytacie między innymi o sportowej sylwetce wózka marki Thule i o możliwości przewożenia w wózku niemowlaka lub starszego dziecka (model 2w1). Dowiecie się także nieco więcej o spacerówce i funkcjonalności wózka. Ponadto na końcu zobaczycie, jak Thule Urban Glide 2 wypadł na naszym torze. 

Jeśli zamiast czytać wolicie oglądać, kliknijcie –> tutaj <– i obejrzyjcie krótkiego VLOGA o wózku głęboko-spacerowym Thule Urban Glide 2.

Thule Urban Glide 2 zaskakuje funkcjonalnością! Model stworzony głównie z myślą o potrzebach aktywnych rodziców, pozwoli na komfortowe i bezpieczne uprawianie sportu razem z dzieckiem

1. Sportowa sylwetka wózka 2w1 Thule Urban Glide 2

Wózek Thule Urban Glide 2 został stworzony głównie z myślą o wszystkich aktywnych rodzicach lub tych, którzy taką aktywność dopiero planują. Co więcej, ten model wózka od szwedzkiej marki Thule jest szansą na wspólny, miło spędzony czas z dzieckiem i oddanie się swojej pasji, jaką jest lub będzie sport! Idąc tym tropem w pierwszej kolejności w wózku dziecięcym Thule Urban Glide 2 wyróżniłem jego sportową sylwetkę. Codzienną aktywność z dzieckiem w wózku Urban Glide 2 ułatwi Wam przednie koło z możliwością blokady, dzięki czemu podczas joggingu będziecie mogli bezpiecznie poruszać się do przodu lub korzystając ze skrętnego koła, szybko omijać wózkiem przeszkody, na które natraficie w miejskiej dżungli.

Koła w wózku Thule Urban Glide 2 poradzą sobie nawet z trudniejszą do pokonania nawierzchnią

2. Wózek głęboko-spacerowy (wózek 2w1)

Wózek Thule Urban Glide 2 zaliczamy do wózków głęboko-spacerowych.  Oznacza to, że ten wózek może towarzyszyć Wam od samego początku, kiedy Wasze dziecko przyjdzie na świat. Ciekawym rozwiązaniem w gondoli są otwory wentylacyjne umieszczone „od spodu”, pod wentylowanym materacykiem. Dzięki temu nie musicie się martwić o odpowiednią wymianę powietrza w środku gondoli. 

3. Spacerówka, Thule Urban Glide 2

Siedzisko spacerowe w wózku marki Thule stworzone z wysokiej jakości materiałów bez dwóch zdań można zaliczyć do klasy premium. Samo siedzisko możemy rozłożyć do pozycji półleżącej. Innym ciekawym rozwiązaniem w wózku Thule Urban Glide 2 jest system zapięcia, który pozwoli nam szybko zapiąć i odpiąć dziecko. Oprócz tego w spacerówce Urban Glide 2, znajdziemy daszek który rozłożymy do rozmiaru XL, z otworami wentylacyjnymi oraz okienko do podglądu dziecka. 

Wózek głęboko-spacerowy posiada daszek, który rozłożysz do rozmiaru XL

4. Funkcjonalność wózka Thule Urban Glide 2 

Wózek głęboko-spacerowy Thule Urban Glide 2 możecie złożyć w dwóch ruchach. Takie rozwiązanie spodoba się szczególnie tym rodzicom, którzy nie lubią poświęcać czasu na długie składanie i rozkładanie wózka dla dziecka. Co więcej wózek posiada wypinane kółka i składaną rączkę do prowadzenia, dzięki czemu zaoszczędzicie miejsce w bagażniku samochodowym lub w domu. 

Wózek Thule Urban Glide 2 został wyposażony w hamulec ręczny, co z pewnością ułatwi Wam schodzenie z górki. Oczywiście nie jest to jedyny hamulec  w wózku Urban Glide 2. Jeśli chcecie zatrzymać wózek, do dyspozycji macie także hamulec nożny. 

5. Prowadzenie wózka głęboko-spacerowego Thule Urban Glide 2

Zobaczcie, jak wózek 2w1 dla dzieci Thule Urban Glide 2 ze specjalnym obciążeniem radzi sobie na naszym torze! VIDEO z naszych testów po różnych nawierzchniach znajdziecie poniżej:

Zobacz inny model wózka od szwedzkiej marki Thule: Thule Urban Glide. A jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem Thule Urban Glide 2 i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was👍 Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30!

Umów się i przyjedź do nas