Wózek 2w1 Oyster Zero Gravity – moja opinia!

Jeżeli szukasz lekkiego i fajnego wózka dziecięcego, model Oyster Zero Gravity jest właśnie dla Ciebie! Składający się szybko i łatwo wózek 2w1 zmieści się praktycznie w każdym bagażniku samochodowym, a pozostawiony w domu nie zajmie dużo miejsca. Przeczytaj i przekonaj się czym jeszcze wyróżnia się wózek głęboko-spacerowy Oyster Zero Gravity spośród innych modeli. 

Brytyjska marka Oyster od lat kojarzona jest z niesztampowym designem. Ale nie tylko to pozwala wyróżnić stworzone przez nią produkty. Funkcjonalność, trwałość materiałów oraz szereg akcesoriów, jakie Oyster oferuje do swoich produktów sprawia, że wszystkie wózki tej marki zyskały uznanie na całym świecie. Jeden z nich, wózek głęboko-spacerowy Oyster Zero Gravity został wyróżniony przez Rafała Bogutę, Lidera projektu Przetestuj-Wózek w najnowszym odcinku. Zobacz: Oyster Zero Gravity. Rafał podczas testowania wózka zwrócił szczególną uwagę na jego system składania, siedzisko spacerowe, możliwość wpięcia na stelaż wózka gondoli oraz fotelika samochodowego 0-13 kg, a także na funkcjonalność wózka oraz jego amortyzację. 

System składania wózka Oyster Zero Gravity 

System składania wózka Oyster Zero Gravity jest zupełnie inny, niż w jego poprzedniku. To znaczy, że składanie jest bardzo łatwe i bardzo szybkie – wystarczą zaledwie dwa kliknięcia! Wózek Oyster Zero Gravity bez trudu spakujesz do bagażnika Twojego samochodu, a jeśli chcesz trzymać go w domu, nie zajmie on wiele miejsca.

Siedzisko spacerowe wózka Oyster Zero Gravity

Siedzisko spacerowe w wózku Oyster Zero Gravity można śmiało zaliczyć do jednego z szerszych. Ale to nie wszystko. Duże wrażenie robi także jego dłuższe oparcie. Pisząc o siedzisku warto też wspomnieć, że jest ono montowane na stałe przodem do kierunku jazdy, z opcją rozłożenia do pozycji leżącej. W wózku z łatwością wyregulujesz także jego podnóżek. 

Wysokość oparcia w wózku Oyster Zero Gravity regulujemy taśmowo

W tym siedzisku spacerowym znajdziesz także dużą budkę przeciwsłoneczną (z dodatkowym panelem przeciwsłonecznym). Oprócz tego budka przeciwsłoneczna została wyposażona w dużych rozmiarów okienko wentylacyjne, które usprawni przepływ powietrza w wózku szczególnie w upalne dni. 

Gondola i fotelik samochodowy 0-13 kg montowany na stelażu wózka

Jeśli wózka Oyster Zero Gravity chcesz używać od początku, tj. od momentu urodzenia się dziecka, wystarczy, że na jego stelaż wepniesz gondolę (kompatybilną także z wózkiem Oyster 3). Poprzez specjalne adaptery na stelaż wózka wepniesz także fotelik samochodowy 0-13 kg, tzw. nosidełko.

Funkcjonalność wózka Oyster Zero Gravity

W wózku Oyster Zero Gravity z pewnością należy wyróżnić kosz na zakupy, który znajduje się tuż pod siedziskiem i który wpływa na funkcjonalność wózka. Oprócz tego, w tym modelu znajdziesz też kilka schowków, między innymi w podnóżku oraz w oparciu siedziska. Na funkcjonalność wózka dziecięcego Oyster wpływa także wygodny hamulec i możliwość zablokowania przednich kół do jazdy po trudniejszym terenie.

Czeka Cię przejażdżka po trudniejszym terenie? Zablokuj przednie koła i ciesz się płynnością przejazdu

System amortyzacji w wózku Oyster Zero Gravity

Wózek Oyster Zero Gravity posiada amortyzacje zarówno na przednią, jak i na tylną oś. Dlatego bez trudu przejedziesz nim nie tylko po chodniku, ale też po ścieżce w parku czy w lesie. Jeśli jednak sam/a chcesz się przekonać, jak wózek sprawdza się w terenie, zapraszamy do wybranego sklepu stacjonarnego Przetestuj-Wózek, gdzie znajdziesz tor do testów terenowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem Oyster Zero Gravity i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie przy ul. Pryzmaty 30 lub odwiedź nas w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 12! 

Umów się i przyjedź do nas