Wózek 2w1 Cybex Mios 2.0 – moja opinia!

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, na którym przeczytacie recenzje różnych wózków dziecięcych: wózków głębokichspacerowychkompaktowychterenowychbiegowych i innych. Dzisiaj dowiecie się nieco więcej o wózku głęboko-spacerowym Cybex Mios 2.0, który możecie kupić w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie. Usłyszycie też o pięciu rzeczach, na jakie zwróciłem uwagę testując ten model. 

Dzisiejszy wpis poświęciłem wózkowi dziecięcemu 2w1 Mios niemieckiej marki Cybex. W tym artykule przeczytacie między innymi o designie tego wózka oraz o jego gondoli i siedzisku spacerowym. Dowiecie się także nieco więcej o składaniu tego modelu. Zobaczycie też, jak Cybex Mios wypadł na naszym torze! Jeśli zamiast czytać wolicie oglądać, kliknijcie –> tutaj <– i obejrzyjcie VIDEO o wózku Cybex Mios 2.0

1. Design wózka głęboko-spacerowego Cybex Mios 2.0

Wiele osób odwiedzających nasz sklep w Warszawie, przy ul. Pryzmaty 30 patrzy z podziwem na wózek Cybex Mios, który stanął w wyjątkowym miejscu. Ze śmiałością mogę przyznać, że Mios to model, obok którego nie da się przejść obojętnie. Wyjątkowa tapicerka wózka z kolekcji Fashion w połączeniu z eleganckimi dodatkami sprawia, że trudno oderwać od niego wzrok!

Rodzice zainteresowani wózkiem Cybex Mios mogą wybrać jedną spośród wielu dostępnych tapicerek, stawiając na stonowane kolory lub odważne wzoryWarto zwrócić uwagę, że wózek Cybex Mios przypomina kultowy wózek Cybex Priammiędzy innymi przez charakterystyczny rodzaj ramy wózka. I to nie jednej, a aż 4, ponieważ w wózku Cybex Mios jego użytkownik może wybrać jeden z czterech dostępnych kolorów ramy:

  • ROSEGOLD,
  • CZARNY MAT,
  • CHROMOWANA Z CZARNYM WYKOŃCZENIEM,
  • CHROMOWANA Z BRĄZOWYM WYKOŃCZENIEM.

2. Gondola do wózka Cybex Mios

Chociaż Cybex Mios 2.0 nie jest dużym wózkiem, można wpiąć na niego niedużych rozmiarów gondolę. Gondola do wózka Cybex Mios 2.0 posiada dwa otwory wentylacyjne. Pierwszy znajduje się (standardowo) w daszku, drugi natomiast w jej dolnej części.

Gondola do wózka Cybex Mios 2.0 posiada aż dwa otwory wentylacyjne.

Oprócz tego gondolę do wózka Cybex Mios 2.0 można złożyć „na płasko”, na tzw. naleśnik. Dodatkowo gondola jest wyposażona w przyciski z pamięcią, które pozwalają na szybkie i proste wypięcie gondoli ze stelaża wózka.

3. Składanie wózka Cybex Mios 2.0

Wózek Cybex Mios bez trudu złożycie jedną ręką do niewielkich rozmiarów. Poza możliwością złożenia wózka w 3 ruchach, możecie zrobić to razem z zamocowanym na stelażu siedziskiem spacerowym.

4. Spacerówka Cybex Mios

Wózek spacerowy Cybex Mios możecie użytkować do momentu osiągnięcia przez dziecko 22 kg, czyli do około 4 roku życia. Dodatkowo spacerówkę możecie przekręcić przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji Waszych i Waszego dziecka. Oprócz tego samo oparcie w siedzisku spacerowym pochylicie do kilku pozycji, a podnóżek w spacerówce Mios wyregulujecie do jednej z trzech pozycji.

Zarówno oparcie siedziska spacerowego, jak i podnóżek w wózku Cybex Mios możesz wyregulować do jednej z kilku dostępnych pozycji

Budkę w siedzisku spacerowym można rozłożyć do większych rozmiarów, aby lepiej chronić dziecko przed słońcem czy wiatrem. Dodatkowo w budce znajdziecie okienko wentylacyjne, które umożliwi Wam swobodne podejrzenie dziecka w środku.

5. Prowadzenie wózka Cybex Mios 2.0

Jesteście ciekawi czy wózek dziecięcy Cybex Mios 2.0 poradził sobie na każdym terenie? Video z naszych testów po różnych nawierzchniach znajdziecie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=NOlsUOM1_nM

Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem Cybex Mios 2.0 i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was👍 Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30! Więcej o wózkach Cybex dowiesz się ze strony Cybex e-Priam

Umów się i przyjedź do nas