Wózek 2w1 ABC Design Salsa 4 Air – moja opinia!

Cześć, tu Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, na którym prezentujemy i opowiadamy przede wszystkim o wózkach dziecięcych! Dzisiaj chcę przedstawić Wam wózek 2w1 ABC Design Salsa 4 Air, który możecie znaleźć w naszym e-sklepie i sklepie stacjonarnym, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie. Standardowo, w tym artykule przeczytacie o pięciu elementach, na które zwróciłem uwagę podczas testów wózka 2w1 ABC Design Salsa 4 Air na naszym torze. Są to: design, możliwość pokonania nim rozmaitych nawierzchni, gondola i spacerówka oraz łatwość i przyjemność prowadzenia go. Ci, którzy zamiast czytać wolą słuchać lub oglądać pod tekstem znajdą VIDEO!

1. Wyjątkowy design wózka 2w1 ABC Design Salsa 4 Air

Myślę, że pierwsza rzecz, jaka zwraca nie tylko moją, ale i Waszą uwagę to wyjątkowy i oryginalny design wózka 2w1 ABC Design Salsa 4 Air. Wykończenie tego głęboko-spacerowego wózka dziecięcego wykonane jest z należytą dbałością: stworzona z ekoskóry piękna pikowana rączka do prowadzenia wózka oraz jakość użytych materiałów przekonuje, że jest to produkt premium. Co więcej wszyscy zainteresowani tym modelem, będą mogli nabyć go w wymarzonym przez siebie kolorze, przeglądając wcześniej różne wersje kolorystyczne tkanin i ram.

2. ABC Design Salsa 4 Air – wózek głęboko-spacerowy na każdy teren!

Dzięki połączeniu pompowanych kół wózka głęboko-spacerowego ABC Design Salsa 4 Air i amortyzacji, otrzymujemy świetny wózek na każdy teren!

Pompowane koła wózka 2w1 ABC Design Salsa 4 Air sprawdzą się na każdym terenie!

3. Gondola

Jeśli szukacie wózka od pierwszych dni życia dziecka, model ABC Design Salsa 4 Air będzie własnie dla Was! Okazałych rozmiarów gondola pozwoli Wam na umieszczenie w jej środku dodatkowo ciepłego kombinezonu dla dziecka, śpiworka lub kocyka, których użyjecie w zbliżającym się sezonie jesienno-zimowym.

To co jeszcze wyróżnia gondolę do wózka 2w1 ABC Design Salsa 4 Air to możliwość powiększenia budki w jaki została wyposażona o dodatkowy panel. Takie rozwiązanie daje Wam pewność, że Wasze dziecko jest chronione przed wiatrem czy deszczem. Ponadto kupując wózek głęboko-spacerowy ABC Design Salsa 4 Air w zestawie otrzymujecie folię przeciwdeszczową, która dodatkowo zabezpieczy dziecko!

Jeśli zależy Ci na ochronie Twojego dziecka podczas jesienno-zimowych spacerów, wybierz wózek ABC Design Salsa 4 Air, którego budkę możesz powiększyć o dodatkowy panel!

Korzystając z gondoli do wózka ABC Design Salsa 4 Air w okresie wiosennym lub letnim z pewnością skorzystacie z wentylacji w wózku. Możliwość odkrycia okienka wentylacyjnego ukrytego w budce XXL pozwala Wam „doświetlić” wnętrze gondoli za pomocą naturalnego światła i umożliwi przepływ powietrza.

Okienko wentylacyjne w wózku ABC Design Salsa 4 Air wpływa między innymi na cyrkulację powietrza

Dodatkowo gondola do wózka ABC Design Salsa 4 Air została wyposażona w guziki z funkcją pamięci, które pozwolą Wam w kilka sekund wypiąć gondolę z ramy wózka. Wystarczy, że użyjecie przycisków umieszczonych po boku, a następnie jedną ręką trzymając za uchwyt w budce wyciągniecie ją z ramy.

4. ABC Design Salsa 4 Air – wersja spacerowa

Siedzisko spacerowe z funkcją przekładania przód-tył, tak jak i gondola w wózku ABC Design Salsa 4 Air jest naprawdę dużych rozmiarów. Pisząc o tym warto zaznaczyć, że ten model wózka 2w1 będzie idealny dla wysokich rodziców i wysokich dzieci (maksymalne obciążenie wózka to 22 kg). Dzięki temu macie pewność, że Wasze dziecko nie wyrośnie z niej po chwili. Oprócz tego wózek ma teleskopową rączkę, którą bez trudu można dopasować do wzrostu rodziców i która ułatwi prowadzenie wózka niezależnie od centymetrów!

To co z pewnością docenisz w spacerówce ABC Design Salsa 4 Air to jej rozmiar!

Ponadto oparcie siedziska spacerowego rozkłada się do pozycji leżącej. Funkcję regulacji w tym modelu wózka głęboko-spacerowego ma także podnóżek.

5. Prowadzenie wózka 2w1 ABC Design Salsa 4 Air

Wózek 2w1 ABC Design Salsa 4 Air prowadzi się naprawdę lekko! Chociaż może kojarzyć Wam się z ciężką terenówką, nic bardziej mylnego. Model 2w1 ABC Design Salsa 4 Air płynie po terenach miejskich i podmiejskich. Testując ten model na drodze wyboistej obciążyliśmy go dodatkowo pakunkiem o masie 15 kg, aby uzyskać efekt zbliżony do jazdy z dzieckiem. Zablokowane przednie koła ułatwiają jazdę po terenie leśnym i kamienistym. Na piasku model ABC Design Salsa 4 Air także zdał test, aczkolwiek zamiast pchać wózek, ciągnąłem go za sobą.

Jeżeli chcesz przetestować wózek 2w1 ABC Design Salsa 4 Air przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

 

Umów się i przyjedź do nas