Wielki Festiwal Wózków Biegowych już trwa!

Przyjedź i przetestuj swój wymarzony wózek biegowy!

 

Otwarcie festiwalu rozpoczęło się już we wtorek, 24.08.2021. To właśnie w Przetestuj-wózek przy Pryzmaty 30 w Warszawie, możesz osobiście spotkać przedstawicieli najlepszych producentów wózków biegowych. We wtorek mieliśmy zaszczyt gościć u nas przedstawicieli firmy  X-lander. Oprócz konkursów z ciekawymi nagrodami, można było również wziąć udział w ćwiczeniach z wózkiem razem z trenerką: gymmama.pl, która poprowadziła zajęcia dla aktywnych mam. W godzinach 12.00-15.00 z kolei, można było sprawdzić przebieg pasów w swoim samochodzie w ramach kampanii “Ciąża i Pasy”. Eksperci kampanii, będą obecni przez cały festiwal w godzinach 12.00 – 15.00. 

Wózki biegowe X-Lander

Środa, 25.08 szykuje się równie ciekawy! Dzisiejszymi gośćmi Przetestuj-wózek są eksperci z magazynu “Bieganie” oraz przedstawiciele firmy Thule. Znowu nie zabraknie konkursów, testowania wózków na torze i dobrej zabawy. W godzinach 12.00 -15.00 obecni będą również eksperci kampanii Ciąża i Pasy. Czego możesz się spodziewać? Dużej dawki dobrej energii i… sporych zniżek na wszystkie modele wózków firmy Thule! 
 
Czwartek 26.08 to gratka dla fanów marki CYBEX. Tego dnia, to właśnie przedstawiciele tej firmy będą gościć w Przetestuj-wózek. Podobnie jak w poprzednich dniach, do wygrania będą nagrody niespodzianki, a eksperci chętnie pomogą Ci przetestować interesujące Cię modele na różnych podłożach. Piasek, kora, beton, żwir? W Przetestuj-wózek znajdziesz każdą interesującą Cię nawierzchnię.

W piątek 27.08 odbędzie się wielki finał! To właśnie tego dnia do wygrania będzie nagroda główna, czyli wózek marki TFK. Co trzeba zrobić, by go wygrać? O tym wszystkim dowiesz się na miejscu, na Pryzmaty 30 w Warszawie. Nie zabraknie oczywiście ekspertów z kampanii Ciąża i Pasy, promocji na wózki biegowe i szaleństwa na torze do testowania.
 
Do zobaczenia!
Umów się i przyjedź do nas