Tor do testowania wózków biegowych na bulwarach wiślanych przy Pomniku Syrenki w Warszawie

Już niebawem wielkie otwarcie nowego projektu Cybex i Przetestuj-Wózek w samym sercu Warszawy! Od 21 kwietnia sprawdzisz możliwości wózków biegowych Cybex z linii Sport w warunkach terenowych, na torze o długości ponad kilometra na bulwarach wiślanych tuż przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik. 

Kiedy słyszysz “aktywność fizyczna”, myślisz, że to nie dla ciebie… Nigdy nie biegałaś/biegałeś albo nie masz na to czasu, bo ciągle zajmujesz się dzieckiem. Dlatego z myślą o tobie powstał nasz najnowszy projekt. Przyjedź i przekonaj się, że aktywność fizyczna jest dla każdego, a przy okazji spędź aktywnie czas ze swoim dzieckiem. Możesz wszystko: biegać z wózkiem, jeździć na rolkach, pchając wózek, podpiąć przyczepkę do roweru, a w okresie zimowym zamienić koła na płozy. Potwierdzam, to fajna sprawa dla rodziców, ale też doskonała zabawa dla dziecka – mówi Rafał Boguta, lider projektu Przetestuj-Wózek i tata pięciorga dzieci. 

Dlatego nawet jeśli nie jesteś fanem sportu, a po prostu potrzebujesz ruchu, by wrócić do formy sprzed ciąży, i chcesz zacząć biegać lub jeździć na rowerze, ale nie masz z kim zostawić dziecka, skorzystaj z naszego rozwiązania! Podejmij aktywność z wybranym wózkiem biegowym z linii Sport: Cybex Zeno, Cybex Avi lub Cybex Zeno Bike. Teraz dzięki współpracy Przetestuj-Wózek.pl i Cybex możesz przed zakupem wypróbować swój wymarzony wózek na na bulwarach wiślanych. 

Przepiękna sceneria terenów rekreacyjnych nad Wisłą, szeroka przestrzeń, widoki na most Świętokrzyski i Stadion Narodowy, a także kilometry ścieżek rowerowych i alejek wśród wiosennej przyrody pozwolą ci testować wózki multisport w połączeniu z relaksem i aktywnym wypoczynkiem – zachęca Rafał Boguta.

Już od 21 kwietnia jeden z wózków sportowych z linii Cybex Sport możesz przetestować na bulwarach wiślanych

Wózki multisport są kompletną nowością i pozwalają na więcej niż tradycyjny bieg. Przykładem jest Cybex Zeno, który można wykorzystać w różny sposób. Można z nim biegać, pchając go przed sobą, lub przypiąć za pomocą specjalnego pasa do siebie i ciągnąć niczym rydwan. Można też wykorzystać go w formie przyczepki rowerowej. A w porze zimowej koła można zamienić na płozy i biegać na nartach. Ale to nie wszystko! Z wózka multisport Cybex Zeno skorzystają także fani rolek. 

Oferta wózków biegowych Cybex jest dostępna w showroomie Przetestuj-Wózek mieszczącym się przy Wybrzeżu Kościuszkowskim, na stacji metra Centrum Nauki Kopernik.

Stworzona przez rodziców i dla rodziców marka Przetestuj-Wózek już ponad rok temu udostępniła tor do testowania dziecięcych wózków w swoich salonach w Warszawie przy ul. Pryzmaty 30 oraz w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 12, gdzie rodzice mogą wybrać i sprawdzić dopasowany do ich potrzeb wózek. Nastawieni na rozwój wspólnie z niemiecką marką Cybex, twórcy  Przetestuj-Wózek rozszerzają ofertę dla klientów, którzy chcą połączyć spacery z dzieckiem z własną aktywnością fizyczną. Od teraz w usłudze VIP oferują możliwość przetestowania i zakupu wózka sportowego. 

Cybex to niemiecka marka, która od lat oferuje świadomym rodzicom akcesoria dla dzieci, m.in. funkcjonalne wózki i bezpieczne foteliki samochodowe. Docenione i wyróżnione nagrodami produkty dziecięce Cybex znalazły zwolenników na całym świecie. 

Weź udział w dniach otwartych showroomu Cybex i Przetestuj-Wózek. Start już 21 kwietnia (czwartek), od godziny 11. Zadzwoń: 22 378 10 71, wybierz termin: 22 kwietnia (piątek) w godzinach 11-19 lub 23 kwietnia (sobota) w godzinach 9-17, zapisz się i skorzystaj z usługi VIP, aby nie stać w kolejce i sprawdzić swój wymarzony wózek na jedynym takim torze.

Umów się i przyjedź do nas