Thule Urban Glide 4-wheel – miejski wózek do zadań specjalnych 

Wózek Thule Urban Glide idealnie nadaje się do przewożenia zarówno noworodków i małych dzieci. Dzięki przemyślanej konstrukcji, idealnie odnajdzie się na miejskich, tętniących życiem drogach, ale da sobie radę również na bardziej wymagającym terenie. W związku z czym, będzie świetnym kompanem na weekendowe wyjazdy poza miasto. Czym jeszcze zaskakuje Thule Urban Glide 4-wheel? 

Wózek na każdy teren

Ciasne, brukowane uliczki? Zakręcone chodniki, asfalt pełen wertepów, a może pełna dziur alejka w parku? Wózek Thule Urban Glide 4-wheel poradzi sobie z każdą z tych przeszkód. Dzięki pompowanym oponom i wysokiemu zawieszeniu, żaden teren nie jest mu straszny. Przy schodzeniu z górek, bardzo pomocny będzie hamulec ręczny typu twist, który zapewni Tobie i dziecku komfortowe zejście. Jeżeli zaś przejście wymaga wejścia po schodach, to wózek złożysz jedną ręką. Jako, że jest to model stworzony z myślą o aktywnych rodzicach, nie zabrakło w nim również elementów odblaskowych. Odblaski na daszku i kołach zapewnią widoczność i wysokie bezpieczeństwo.

A skoro o wycieczkach mowa – ten model pomieści w swoim koszyku aż 10kg wszelkich “przydasiów”! Pieluchy, ubranka na zmianę, butelki, słoiczki, aparat fotograficzny czy zabawki – to wszystko bez żadnego problemu zmieści się w koszu pod wózkiem. 

hule Urban Glide 4-wheel: dane techniczne

Wózek przeznaczony jest dla dzieci do 22kg, a maksymalna ładowność to 34kg. Całkowita masa wózka to 13 kg, a wymiary po złożeniu wynoszą 88 x 58 x 28 cm. Bez trudu zmieści się więc nawet w niewielkich bagażnikach. Wózek dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych. Beżowym, czarnym i niebieskim. 

Jesteś zainteresowany? Chcesz wypróbować go przed zakupem i przetestować jego sprawność na specjalnych trasach? Zapraszamy Cię do sklepów przetestuj-wózek w Warszawie przy ul. Pryzmaty 30 i w Gliwicach przy Tarnogórskie 12.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas