Thule Shine: najnowszy wózek miejski

Poszukujesz wózka, który sprawdzi się w miejskiej dżungli? Przejedzie po brukowej uliczce, wjedzie na wysoki chodnik i zmieści się w komunikacji miejskiej, a przy tym będzie trwały i wygodny nawet dla maluszka? Poznaj najnowszy wózek miejski Thule Shine, który kupisz w sklepach stacjonarnych Przetestuj-Wózek.

Thule, to popularna wśród miłośników aktywnego wypoczynku i outdooru marka. Działająca od 1942 roku, do dziś oferuje wymagającym klientom produkty, tworzone w oparciu o cztery główne wartości: jakość, bezpieczeństwo, wzornictwo i łatwość w użyciu. I chociaż nagrody otrzymane za wzornictwo napawają wszystkich pracowników szwedzkiej firmy dumą, to jak sami przyznają najważniejszą nagrodą jest […] tworzenie wysokiej jakości produktów, z których można korzystać przez wiele lat.

Wózek miejski Thule Shine

Thule Shine to wózek dziecięcy stworzony dla tych, którzy chcą rozkoszować się życiem w mieście. Przestronny, a jednocześnie kompaktowy model sprawdzi się w komunikacji miejskiej, na wąskich dróżkach i zatłoczonych uliczkach oraz poradzi sobie z wysokimi chodnikami pełnymi przeszkód. Amortyzacja na 4 koła pozwoli Ci prowadzić ten model po wszelkich miejskich nierównościach i brukowanych ulicach. A na komfort prowadzenia wózka Thule Shine po mieście wpływa również możliwość prowadzenia go jedną ręką oraz wyjątkowo lekka, aczkolwiek trwała konstrukcja.

Thule Shine: wózek od pierwszych dni życia

Wózek miejski Thule Shine to model, z którego Twoje dziecko skorzysta od pierwszych dni życia. A wszystko za sprawą wentylowanej gondoli Thule Shine Bassinet którą możesz zamocować na stelażu wózka, akcesorium przeznaczonym dla najmłodszych oraz miękkiemu wyściełanemu siedzeniu, z możliwością dokupienia kokona dla niemowląt bądź wkładki, zapewniającej komfort noworodkom, niemowlętom oraz starszym dzieciom.

Samo siedzisko spacerowe, wykonane z pianki zapewnia dziecku wysoki poziom komfortu podczas każdego spaceru. Dwukierunkowe siedzisko posiada regulowane oparcie oraz wbudowany podnóżek również z funkcją regulacji. Opcja ta pozwala na stworzenie niemalże płaskiej powierzchni.

Thule Shine: kompaktowy wózek miejski

Wózek miejski powinien cechować się kompaktowymi wymiarami oraz możliwością szybkiego złożenia go. Taki jest właśnie Thule Shine, który bez trudu złożysz jedną ręką, dzięki zintegrowanemu uchwytowi. Co więcej wózek ten stoi sam po złożeniu, co pozwala na wygodne przechowywanie go w domu.

Kompaktowy i lekki. Taki jest właśnie nowy wózek miejski Thule Shine

Wyposażenie wózka Thule Shine

Co powinien posiadać miejski wózek? Oczywiście kosz na zakupy! Dlatego Thule Shine posiada kosz cargo, który pomieści do 10 kg! Dzięki temu do kosza w wózku Shine wsadzisz nie tylko zakupy, ale też sprzęt piknikowy, na miłe popołudnie w parku. Oprócz tego wózek Thule został wyposażony w dużą, rozkładaną budkę, która ochroni Twoje dziecko przed słońcem, wiatrem czy deszczem.

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem Thule Shine i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie przy ul. Pryzmaty 30 lub odwiedź nas w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 12! 

Umów się i przyjedź do nas