Testy wózka spacerowego Quinny VNC

Dzisiaj testowałem wózek Quinny VNC. Wózek ten występuje w konfiguracji 2 w 1. Jednak nasze testy zaczęliśmy od wózka dla starszego dziecka. Do wypróbowania tego wózka w terenie zaprosiłem moją najmłodszą córkę.

Zobacz testy wózka Quinny VNC. Kliknij i obejrzyj najnowsze VIDEO!

Quinny VNC pasy

Wózek spacerowy Quinny VNC ma dopuszczalny ciężar 22 kg. Zatem ze spokojem mogłem w nim przewozić moją córkę, która już dawno skończyła 4 lata, ale jeszcze do dopuszczalnej dla tego wózka wagi ma jeszcze trochę.  Jeżeli chodzi o wzrost to w przypadku tego wózka musieliśmy tylko odpowiednio dopasować wysokość pasów. Bezpiecznie zapięci ruszyliśmy zatem w drogę.

Quinny VNC trawa

Duże koła zachęciły do podróży po różnym terenie. Na początek zaczęliśmy od trawnika w ogródku. W takich okolicznościach przyrody często jeździmy, ale głównie ze względu na posiadanie ogródka korzystamy jako idealnego miejsca do usypiania dziecka pod domem.

Quinny VNC ziemia

Kolejne tereny z którym się zmierzyliśmy to kawałek zerwanego trawnika, nierówności na ziemi.

Quinny VNC osiedle

Wózek przeznaczony z myślą o miejskich wyprawach postanowiliśmy wypróbować na naszym osiedlu, gdzie uliczki wyłożone są kostką. Wypróbowaliśmy zwinność tego wózka na zakrętach. Trzeba przyznać, że jest lekki i zwrotny.

Quinny VNC kamienie

Obserwowaliśmy również jego zachowanie na kamieniach i żwirze. To nasz stały element spacerów nad ulubione jezioro.

Quinny VNC piasek

Oczywiście poddaliśmy go też sprawdzianowi na plaży. Sprawdziliśmy jak się prowadzi ten wózek na piasku.

Mieliśmy sporo przygód i ciekawych sytuacji jeszcze w innych miejscach. O tym wszystkim będę pisał w kolejnym blogu. Całość przygód zarejestrowaliśmy na nagraniu, który wkrótce będzie można obejrzeć na naszym kanale.

Premiera filmu z testów wózka Quinny VNC już wkrótce. Subskrybuj nasz kanał, żeby być na bieżąco z nami!

Chcesz przetestować ten wózek?

Napisz do mnie: [email protected]


Przetestuj wózek Quinny VNC!

Umów się i przyjedź do nas