Telewizja śniadaniowa jakiej nie znacie!

Cykl telewizji śniadaniowej „Przetestuj wózek przy kawie” to jedyny tego typu projekt, realizowany na niepowtarzalnym torze, stworzonym do testowania wózków dziecięcych! Jeżeli nigdy nie widziałeś/aś toru, dzięki któremu możesz sprawdzić wybrany przez siebie model wózka lub nigdy nie piłeś/aś kawy podczas tego typu testu – koniecznie przyjedź na ul. Ryżową 29 w Warszawie (Włochy)!

Pierwszy odcinek już za nami

Pierwszy premierowy odcinek na żywo, z dnia 5 sierpnia krąży już w Internecie! Jeżeli chcecie go obejrzeć zapraszamy Was na nasz fanpage na Facebooku.

Przetestuj wózek przy kawie
zdj. Kacper Miziołek

Podczas pierwszego odcinka nasi internetowi widzowie mieli okazję posłuchać rozmowy pomysłodawcy i kierownika projektu Przetestuj Wózek – Rafała Boguty z Anną Bujną. W trakcie wywiadu dyskutowano o samej idei projektu, możliwości przetestowania różnych modeli wózków dziecięcych czy torach, jakie pozostają do dyspozycji testerów. Główni prowadzący obiecali też, że nie jest to ostatni „live”, tylko pierwszy odcinek rozpoczynający cały cykl.

„Przetestuj wózek przy kawie”

W kolejnych odcinkach widzowie będą mieli okazji zobaczyć i posłuchać rozmów z członkami załogi Przetestuj Wózek oraz innymi wyjątkowymi gośćmi. Jeżeli chcesz wystąpić w jednym z odcinków i przetestować wózek – zgłoś się do nas. Jeżeli czekasz na dzieciątko, posiadasz jedno, dwoje, czy siedmioro dzieci napisz na: [email protected] lub Facebooku i podziel się przed naszą kamerą z innymi swoim doświadczeniem!  Pyszna kawa i dobra zabawa z wózkami – gwarantowane! 

Dodatkowo poinformuj nas jakich gości chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na naszej plaży i o czym chciałbyś/chciałabyś posłuchać podczas live!

Przetestuj wózek przy kawie
zdj. Kacper Miziołek
Przetestuj wózek przy kawie
zdj. Kacper Miziołek
Przetestuj wózek przy kawie
zdj. Kacper Miziołek
Przetestuj wózek przy kawie
zdj. Kacper Miziołek
Umów się i przyjedź do nas