Świadoma Mama: Przetestuj-Wózek i fotelik.info po raz pierwszy na warsztatach. Jaki temat poruszymy? 

18 maja 2023 roku w Szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie odbędą się warsztaty Świadoma Mama, które z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. W tegorocznej edycji, po raz pierwszy weźmie w nich udział Przetestuj-Wózek i fotelik.info. Jaki temat poruszymy?

Świadoma Mama to darmowe spotkania w formie warsztatów, prowadzone stacjonarnie i online, a także LIVE Q&A ze specjalistami i lekarzami. Warsztaty dedykowane są obecnym i przyszłym rodzicom, a podczas spotkań poruszane są tematy szczególnie dla nich ważne. Ambasadorką Projektu jest Paulina Holtz, aktorka, a prywatnie mama. Podczas warsztatów edukuje ona mamy w tematyce mięśni dna miednicy. 

Przetestuj-Wózek i fotelik.info. Jaki temat poruszymy?

Fotelik i wózek dla Twojego dziecka. Dlaczego nie będziemy namawiać Cię do żadnej marki?

Dokładnie taki temat, w tegorocznej edycji, 18 maja 2023 roku w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny SPZOZ przy ul. Madalińskiego w Warszawie podczas warsztatów Świadoma Mama podejmą Sofija Iglińska i Dagmara Górnik-Woźniak, doradczynie Przetestuj-Wózek razem z Michałem Brzezińskim, ekspertem ds. bezpieczeństwa. Nasi eksperci wystąpią na dwóch panelach: o godzinie 14:25 oraz 17:20.

Jesteś zainteresowana? Kliknij TUTAJ i zapisz się na darmowe warsztaty. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas