Spacerówka Thule Spring – moja opinia!

Cześć, z tej strony Rafał. Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, poświęconym wózkom dziecięcym! W tym artykule przeczytacie o wózku spacerowym Thule Spring, zdobywcy nagrody IF GOLD AWARD 2020 i głównej nagrody Targów Kid’s Time 2020 w kategorii wózki. Testując ten wózek dziecięcy na specjalnie stworzonym torze w sklepie stacjonarnym przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie, wyróżniłem w nim standardowo pięć elementów, jakie przedstawię Wam poniżej.

Szwedzka marka Thule jest znana na całym świecie. Jej produkty stworzone z myślą o dzieciach są bezpieczne, funkcjonalne i bardzo stylowe. Jednym z nich jest trójkołowa spacerówka Thule Spring, która zachwyciła mnie swoim siedziskiem spacerowym, możliwością personalizacji, składaniem, akcesoriami i wyjątkowo łatwym prowadzeniem na torze. Jeśli zamiast czytać wolicie oglądać, kliknijcie –> tutaj <– i obejrzyjcie VIDEO o wózku Thule Spring.

1. Siedzisko spacerowe w wózku Thule Spring

Spacerówka Thule Spring to model, który sprawdzi się nie tylko podczas wiosennych czy letnich spacerów, ale także w okresie jesienno-zimowym. Pisząc o siedzisku spacerowym Thule Spring warto zaznaczyć, że jest ono obszerne i wygodne, co z pewnością wpłynie na jakość naszych spacerów z dzieckiem. Siedzisko w tym wózku spacerowym zamontowane jest „na stałe” przodem do kierunku jazdy, co z pewnością docenią nieco starsze dzieci, które znudzone widokiem rodziców chcą podziwiać otaczający je świat. Czy to oznacza, że w wózku spacerowym Thule Spring mogą jeździć wyłącznie starszaki? Absolutnie nie! Jeśli chcemy w tej spacerówce przewieźć młodsze dziecko, wystarczy, że rozłożymy siedzisko spacerowe do pozycji leżącej, czy półleżącej w trosce o prawidłowy rozwój i delikatny kręgosłup maluszka.

Siedzisko spacerowe skierowane przodem do kierunku jazdy umożliwi Twojemu dziecku baczną obserwację otaczającego go świata

To co jeszcze doceniłem w spacerówce Thule Spring to wentylowane siedzisko i wizjer w rozsuwanej budce przeciwsłonecznej w rozmiarze XL. Ponadto w tym siedzisku spacerowym możemy wyregulować wysokość pasów bezpieczeństwa dopasowując je do dziecka. Warto też wspomnieć o samym odpinaniu i zapinaniu pasów. Uważam, że ta czynność potencjalnym użytkownikom nie powinna sprawiać jakichkolwiek trudności.

2. Możliwość zaprojektowania wózka Thule Spring

Czy wiesz, że przed zakupem wózka Thule Spring możesz wybrać jeden z kilku kolorów budki? Do wyboru są kolory od pastelowego różu, przez kolor niebieski, aż po khaki. Co więcej, możecie także wybrać jeden z dwóch kolorów stelaża: czarny lub srebrny.

Jeśli zależy Ci na możliwości personalizacji wózka, jego poszczególne elementy takie, jak budka lub stelaż możesz zmienić jeszcze przed zakupem spacerówki Thule Spring

3. Składanie wózka spacerowego Thule Spring

Wózek spacerowy Thule Spring bezsprzecznie można nazwać wózkiem kompaktowym. Nie dość, że składa się w kilka sekund za pomocą jednego ruchu, to dodatkowo po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Wymiary wózka spacerowego Thule Spring po złożeniu to: 32 x 45 x 76 cm.

4. Akcesoria do spacerówki Thule Spring

Akcesoria dołączone do wózka spacerowego Thule Spring są nie tylko miłym dodatkiem, ale przede wszystkim wpływają na funkcjonalność wózka. Pierwszym z nich, jaki zwrócił moją uwagę jest dostawka dla starszego dziecka, którą możemy zamocować za siedziskiem spacerowym. Z tego akcesorium z pewnością skorzystają rodzice, którzy na spacery wychodzą zarówno z młodszym, jak i starszym dzieckiem. Ponadto na stelaż wózka w każdej chwili możecie wpiąć adaptery do fotelika samochodowego 0-13 kg i ułatwić sobie przenoszenie dziecka bez konieczności budzenia go, na przykład z samochodu do domu.

Jednym z dodatków do wózka spacerowego Thule jest dostawka, której może używać Twoje starsze dziecko podczas wspólnych spacerów

5. Prowadzenie wózka spacerowego Thule Spring

Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem spacerowym Thule Spring i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was👍 Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30! 

Umów się i przyjedź do nas