Spacerówka Cybex Eezy S+2 z amortyzacją!

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, z którego dowiecie się nieco więcej o różnych modelach wózków dziecięcych. W dzisiejszym artykule zaprezentuję Wam wózek spacerowy Cybex Eezy S+2 i napiszę Wam o: możliwości złożenia tego wózka, jego rozmiarach po złożeniu, funkcji spania, zestawie 3w1 i jego amortyzacji. Koniecznie przeczytajcie ten artykuł lub obejrzyjcie VIDEO umieszczone pod tekstem.

1. Składanie wózka Cybex Eezy S+2

Jeśli w najbliższym czasie planujecie wyjechać na wakacje, powinniście znaleźć taki wózek dziecięcy, który bez trudu złożycie jedną ręką. Taką funkcje posiada spacerówka Cybex Eezy S+2! Wielu rodziców docenia to, że podczas składania tego wózka spacerowego, druga ręka pozostaje wolna, więc mogą trzymać nią dziecko lub torbę z zakupami.

Spacerówkę Cybex Eezy S+ 2 możesz złożyć jedną ręką!

2. Rozmiary wózka spacerowego Cybex Eezy S+2 po złożeniu

Kiedy złożycie spacerówkę Cybex Eezy S+2, przyjmie ona wymiary: 33 x 45 x 60 cm. Oznacza to, że wózek jest niewielkich rozmiarów, co z pewnością docenicie podróżując samolotem, pociągiem lub po prostu samochodem. Dodatkowo wózek spacerowy Cybex Eezy S+2 został wyposażony w funkcję demontażu kół, dzięki czemu zaoszczędzicie jeszcze więcej miejsca!

3. Funkcja spania w wózku Cybex Eezy S+2

Spacerówka Cybex Eezy S+2 została wyposażona w funkcję spania, dzięki której Wasze dziecko będzie mogło wygodnie odpocząć podczas każdego spaceru. W tym wózku spacerowym możecie wyregulować zarówno oparcie siedziska spacerowego do pozycji leżącej, jak i podnóżek.

Spacerówka Cybex Eezy S+2 z funkcją spania

4. Zestaw 3w1

Czy wiecie, że na stelaż wózka spacerowego Cybex Eezy S+2 możecie wpiąć siedzisko spacerowe, gondolę i fotelik samochodowy 0-13? A patrząc na to, że do fotelika możecie od razu nabyć bazę, śmiało można stwierdzić, że Cybex Eezy S+2 tworzy zestaw 4w1! Warto wiedzieć, że z siedziska spacerowego w wózku Cybex Eezy S+2 możecie korzystać do osiągnięcia przez dziecko 22 kg.

5. Amortyzacja w spacerówce Cybex Eezy S+2

Miłym zaskoczeniem w wózku spacerowym Cybex Eezy S+2 jest amortyzacja na wszystkie 4 koła! Ta opcja z pewnością wyróżnia tą spacerówkę z pośród wielu innych. Dodatkowo warto zauważyć, że koła na tylej osi wózka Cybex Eezy S+2 są nieco większe, co z pewnością ułatwi jazdę wózkiem po nierównościach. 

Podsumowując, jeśli szukacie niedużego i lekkiego wózka spacerowego, który fajnie się składa i dodatkowo ma amortyzację na wszystkie koła wybierzcie spacerówkę Cybex Eezy S+2. Ten wózek będzie idealny dla mobilnych osób, które potrzebują wózka na szybkie zakupy do sklepu czy na wakacyjny wyjazd. 

Jeżeli chcesz przetestować wózek Cybex Eezy S+2 przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Jeżeli chcesz kupić wózek Cybex Eezy S+ 2 to zapraszamy do naszego sklepu online!

Dowiedz się więcej o wózkach marki Cybex –> Cybex Priam <–
https://www.youtube.com/watch?v=cL5ieqXdQg8
Umów się i przyjedź do nas