Składanie wózka Maxi-Cosi Zelia – Iza testuje!

Testując wózki dziecięce, bardzo ważnym aspektem dla mnie jest ich szybkie składanie i rozkładanie. Mając małe dziecko nie wyobrażam sobie poświęcić więcej niż chwilkę na pełne rozłożenie wózka dziecięcego, szczególnie wtedy, kiedy spędzamy z Helenką popołudnia tylko we dwie 😊

Wózek bez problemu schowasz do samochodu!

O składaniu wózka dziecięcego Maxi-Cosi Zelia mówiłam w swoim filmiku. Rewelacyjne jest to, że wózek bez problemu zmieścił się do naszego auta, które mimo że jest pojemne – zawsze jest obciążone innymi bagażami.

Składanie i kompaktowość wózka Maxi-Cosi Zelia – Iza testuje!

Składanie i kompaktowość wózka Maxi-Cosi Zelia – Iza testuje!

Składanie i kompaktowość wózka Maxi-Cosi Zelia – Iza testuje!

Rozkładanie i składanie wózka w ekspresowym tempie pozwala na jeszcze szybsze przemieszczanie się! Lubimy podróżować, więc wózek, który:

1) nie mieściłby się do auta,

2) zajmowałby za dużo czasu jeśli chodzi o rozkładanie

… odrzucilibyśmy od razu!

Ten model (jak widać), pod tym względem jest idealny!

Żeby złożyć wózek Maxi-Cosi wystarczy użyć kilku przycisków!

Najpierw złóż siedzisko, następnie przełóż rączkę, „ściśnij” całość i… gotowe. Może nie jedną ręką, ale takie składanie również mogę zaliczyć nie tylko do szybkich, ale i wygodnych!

Składanie i kompaktowość wózka Maxi-Cosi Zelia – Iza testuje!

Dodatkowy plus dla Maxi-Cosi Zelia za przechowywanie go w mniejszych pomieszczeniach. Jeśli nie masz dużo miejsca i dodatkowo nie chcesz wolnej przestrzeni wykorzystywać na postawienie wózka dziecięcego, ten bez problemu możesz złożyć po odbytym spacerze, schować do szafy czy ukryć w dowolnym miejscu w domu.

Jeżeli chcesz przetestować wózek dziecięcy Maxi-Cosi Zelia i zobaczyć, czy też poradzisz sobie ze składaniem i rozkładaniem go, napisz do nas: [email protected]
Umów się i przyjedź do nas