Samochód uderzył w wózek z 17-miesięcznym dzieckiem! Zdarzenie zarejestrowały kamery

W ubiegłym tygodniu, 9 sierpnia w Aleksandrowie Kujawskim, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. W wyniku kolizji dwóch pojazdów: Skody i Volkswagena, jedno auto zostało wyrzucone na chodnik, a następnie uderzyło w wózek spacerowy, w którym znajdowało się 17-miesięczne dziecko. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera. 

9 sierpnia, w środę, około godziny 14:30 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim dostał zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i 8 marca. Na miejscu zdarzenia funkcjonariuszom udało się ustalić, że 37-letni kierowca, poruszający się Skodą Yeti, nie zastosował się do znaku “ustąp pierwszeństwa” i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym 26-latkiem, kierującym Volkswagenem Lupo. 

W wyniku zderzenia, kierujący Volkswagenem został wyrzucony na chodnik, na którym znajdowała się kobieta i mężczyzna, prowadzący wózek z 17-miesięcznym dzieckiem. Kiedy przechodnie zorientowali się, w jakim niebezpieczeństwie się znaleźli, było już za późno. Auto uderzyło w wózek dziecięcy. Chociaż zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Mimo wszystko policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. 

Sprawca całego zdarzenia odpowie za spowodowanie kolizji. 

Zobacz nagranie:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas