Rodzicielstwo nie musi Cię ograniczać. Poznaj TFK Mono Sport.

Wiosna do Polski zbliża się wielkimi krokami, a sportowcy budzą się z zimowego snu i powoli przygotowują się na długie treningi w blasku słońca. Ci, którzy miłością do sportu pragną zarazić swoje dzieci powinni zapoznać się z ofertą niemieckiego producenta wózków dziecięcych – TFK.

Każdy wózek firmy TFK został stworzony z myślą o aktywnych rodzicach i tych, którzy chcą i lubią spędzać czas ze swoim dzieckiem. W ofercie marki znajdują się nie tylko wózki głębokie, czy głęboko-spacerowe, ale też wózki dla bliźniąt. Jednym z popularniejszych modeli jest wózek TFK Mono Sport, do kupienia w sklepie stacjonarnym Przetestuj-wózek i sklepie online: TFK Mono Sport.

Rodzicielstwo nie musi Cię ograniczać! Poznaj ofertę wózka TFK Mono Sport,
który sprawdzi się zarówno podczas codziennych spacerów, jak i joggingu z dzieckiem

Wózek TFK Mono Sport to wózek spacerowy, z którego mogą korzystać dzieci od 6 miesiąca do około 5 roku życia! Z gondolą (dostępną oddzielnie) wózek ten może być używany już od narodzin.

Wózek Mono Sport sprawdzi się nie tylko podczas codziennych spacerów, ale też podczas marszobiegu czy joggingu ze starszym dzieckiem. Materiały użyte do produkcji wózka zostały poddane rygorystycznym testom TÜV, dzięki czemu użytkując wózek Mono Sport masz pewność, że jest to bezpieczny produkt dla dzieci.

Warto zauważyć, że wózek TFK Mono Sport został wyposażony w obszerne i przepuszczające powietrze siedzisko z bezstopniową regulacją wysokości, które wpłynie również na poziom komfortu Twojego dziecka oraz regulowany podnóżek. Co więcej, siedzisko w wózku Mono Sport zostało zaprojektowane tak, by naturalnie redukować wahania wytworzone podczas joggingu. Oprócz tego wózek Mono Sport posiada zabezpieczającą głowę poduszkę oraz 5-punktowe pasy z nakładkami, które chronią dziecko przed bolesnymi otarciami.

Płynność jazdy i komfort prowadzenia

Płynny przejazd po nierównej nawierzchni wózkiem TFK Mono Sport zapewnią Ci 12-calowe, pompowane koła z aluminiowymi felgami oraz łożyskami kulkowymi. Przednie koła z możliwością blokady do jazdy na wprost sprawdzą się podczas uprawiania aktywności fizycznej. W razie konieczności system Quick-Relase w jaki został wyposażony wózek, pozwoli Ci na szybką wymianę jego kół. Oprócz tego wózek Mono Sport posiada tylne zawieszenie, które wpływa nie tylko na prowadzenie ale i komfort jazdy.

Jeśli jesteś fanem joggingu i zastanawiasz się, jak zachowa się ten wózek, kiedy będziesz musiał nim niespodziewanie zahamować pamiętaj, że posiada on hamulec ręczny z opcją zablokowania. Ponadto tarcza hamulcowa, która znajduje się na tylnych kołach, gwarantuje Twojemu dziecku bezpieczny spacer w wózku.

Funkcjonalność wózka TFK Mono Sport

Pisząc o funkcjonalności wózka TFK Mono Sport trudno byłoby nie napisać o regulowanej w 9 pozycjach rączce do prowadzenia wózka obszytej EKO skórą. Ponadto ten model został wyposażony w kilka zamykanych kieszonek umożliwiających schowanie drobiazgów i duży kosz na zakupy umieszczony tuż po siedziskiem spacerowym.

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem TFK Mono Sport i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30! 

Umów się i przyjedź do nas