Recenzja wózka głęboko-spacerowego Maxi-Cosi Street Plus

Poszukujesz wózka w bardzo dobrej cenie, który będzie miał przestronną gondolę z opcją złożenia jej na płasko oraz regulowane siedzisko spacerowe z możliwością przełożenia go przodem i tyłem do kierunku jazdy? W takim razie wózek 2w1 Street Plus holenderskiej marki Maxi-Cosi jest właśnie dla Ciebie! Przeczytaj artykuł i dowiedz się co jeszcze wyróżnia ten model spośród innych wózków głęboko-spacerowych.

Dobra cena, funkcjonalność, wysoka jakość… Wydaje się, że nie trzeba nic więcej, aby zdecydować się na zakup wózka Maxi-Cosi Street Plus, który znajdziesz w sklepie stacjonarnym przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie oraz w Gliwicach, przy ul. Tarnogórskiej 12.

Chcesz obejrzeć wideo o wózku głęboko-spacerowym Maxi-Cosi Street Plus? Kliknij TUTAJ

Maxi-Cosi Street Plus – gondola

Gondola do wózka Maxi-Cosi Street Plus zalicza się do tych przestronnych. Wspaniale sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym, kiedy do jej wnętrza wkładamy śpiworek czy kocyk. Jedno jest pewne, w gondoli do wózka Street Plus dziecko będzie miało dość dużo miejsca, aby wykonywać swobodne ruchy. Gondola sprawdzi się również w okresie wiosenno-letnim, dzięki dużemu otworowi wentylacyjnemu, który znajduje się w budce wózka. Warto również wspomnieć o tym, że gondola do wózka Maxi-Cosi Street Plus składa się na płasko, co z pewnością ułatwi jej transport czy przechowywanie.

Maxi-Cosi Street Plus – spacerówka

Siedzisko spacerowe w wózku Maxi-Cosi Street Plus możesz przekładać tyłem lub przodem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji dziecka.

Co więcej oparcie spacerówki jest regulowane w kilku pozycjach. Wózek ma także regulowany podnóżek. Aby zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa siedzisko spacerowe w wózku Street Plus zostało wyposażone w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz pałąk, uniemożliwiający wyślizgnięcie się dziecka ze środka.

Składanie wózka Maxi-Cosi Street Plus

Wózek głęboko-spacerowy Maxi-Cosi Street Plus złożysz razem z siedziskiem spacerowym. Wystarczą zaledwie trzy ruchy aby złożyć ten model do niewielkich kompaktowych rozmiarów. Zobacz sam(a):

Maxi-Cosi Street Plus: zamocuj fotelik na stelażu wózka

Poza gondolą i siedziskiem spacerowym na stelażu wózka Maxi-Cosi Street Plus zamontujesz za pomocą adapterów bezpieczny fotelik samochodowy 0-13 kg tej samej marki.

Na stelaż wózka Maxi-Cosi Street Plus wepniesz obszerną gondolę, wygodne siedzisko spacerowe lub bezpieczny fotelik 0-13 kg

Cena wózka Maxi-Cosi Street Plus

Wielu klientów poszukujących wózka dziecięcego pyta o cenę funkcjonalnych, sprawdzonych modeli. Wózek Maxi-Cosi Street Plus jest dla nich miłym zaskoczeniem biorąc pod uwagę jakość użytych materiałów do jego produkcji. Dlaczego? Ponieważ model ten kosztuje niewiele ponad 2 tys. zł.

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem głęboko-spacerowym Maxi-Cosi Street Plus i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórska 12!

Umów się i przyjedź do nas