Recenzja wózka 2w1 Venicci Tinum Upline

Marka Venicci już od ponad dziesięciu lat oferuje rodzicom i ich dzieciom bezpieczne, wygodne i funkcjonalne produkty. Dziś, wózki Venicci można zauważyć na ulicach miast aż 20 krajów! Wyróżniają się one stylem, nowoczesnymi rozwiązaniami i wszechstronnością. Popularne wśród rodziców, ale i gwiazd modele znalazły się w asortymencie sklepu Przetestuj-Wózek. Przeczytaj o jednym z nich.

Venicci Tinum Upline to nowy wózek dziecięcy , który trafia w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Spośród innych modeli dostępnych na rynku wyróżnia się przestronną gondolą, siedziskiem spacerowym montowanym w obu kierunkach, amortyzacją, możliwością złożenia razem z siedziskiem spacerowym i dodatkowymi akcesoriami, jakie dostaniesz przy zakupie zestawu 2w1.

Chcesz obejrzeć wideo o wózku 2w1 Venicci Tinum Upline? Kliknij TUTAJ

Venicci Tinum Upline, gondola

Gondola do wózka Venicci Tinum Upline jest naprawdę przestronna. Idealnie sprawdzi się ona w sezonie jesienno-zimowym oraz w sezonie letnim, a to za sprawą dwóch okienek wentylacyjnych umieszczonych w jej górnej i dolnej części. W okresie jesiennym z pewnością docenisz możliwość powiększenia budki przeciwsłonecznej do rozmiaru XL i wysunięcia daszku przeciwsłonecznego.

W środku gondoli znajdziesz wysokiej jakości materac. Pod nim natomiast uchwyty, które umożliwią Ci złożenie gondoli na tzw. naleśnika. Funkcja ta ułatwi Ci transport lub przechowywanie gondoli, kiedy Twoje dziecko już z niej wyrośnie.

Pisząc o gondoli do wózka Venicci Tinum Upline warto wspomnieć o dodatkowej opcji, jaką jest możliwość zamocowania jej na adapterach podwyższających. Taką opcję powinni docenić przede wszystkim wysocy rodzice lub Ci, którzy nie chcą schylać się podczas wkładania lub wyjmowania dziecka ze środa gondoli.

Venicci Tinum Upline, spacerówka

Spacerówka do wózka Venicci Tinum Upline może być zamocowana na stelażu wózka w dwóch kierunkach: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Nowością wykorzystaną w spacerówce jest opcja jednoczesnej regulacji pasów i zagłówka, które pozwoli dopasować Ci wysokość oparcia do wzrostu dziecka. Co więcej, oparcie spacerówki Venicci Tinum Upline możesz rozłożyć do pozycji leżącej oraz wyregulować podnóżek, dzięki czemu dziecku będzie wygodnie podczas spaceru. A skoro padło hasło pasy, warto dopisać, że zapięcie i odpięcie dziecka w siedzisku spacerowym jest wyjątkowo proste i odbywa się za pomocą magnesu.

W oparciu siedziska spacerowego do wózka Venicci Tinum Upline znajdziesz otwory wentylacyjne, które sprawdzą się w okresie wiosenno-letnim.

Amortyzacja i koła wózka Venicci Tinum Upline

W wózku Venicci Tinum Upline należy wyróżnić odpowiednią amortyzację oraz wytrzymałe koła, które czynią wózek wszechstronnym. Tym modelem możesz wjechać praktycznie w każdy teren: miejski, podmiejski, do parku, lasu, a nawet na plażę!

Koła wózka Tinum Upline poradzą sobie niemal w każdym terenie!

Składanie wózka Venicci Tinum Upline

Wózek dziecięcy Venicci Tinum Upline możesz złożyć w kilka sekund razem z siedziskiem spacerowym. Dodatkowo wózek został wyposażony w specjalny uchwyt, który umożliwi Ci sprawne przeniesienie wózka.

Dodatkowe akcesoria do wózka Venicci Tinum Upline

Oprócz gondoli i spacerówki, tworzących zestaw 2w1 przy zakupie Venicci Tinum Upline otrzymasz także:

  • torbę do wózka i kosmetyczkę;
  • przewijak;
  • folię przeciwdeszczową;
  • moskitierę;
  • śpiworek do spacerówki i gondoli.

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem 2w1 Venicci Tinum Upline i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórskiej 12!

Umów się i przyjedź do nas