Poszukujesz lekkiego, kompaktowego i zwrotnego wózka głęboko-spacerowego, idealnego na spacer po mieście lub parku? Poznaj absolutną nowość, wózek Thule Shine! Chcesz wiedzieć czym wyróżnia się ten model i dlaczego warto go kupić? Dowiesz się tego z tego artykułu.

Thule to marka, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Popularna wśród miłośników outdooru i aktywnego wypoczynku, od 1942 roku oferuje współczesnym i wymagającym rodzicom produkty, tworzone w oparciu o cztery główne wartości: bezpieczeństwo, jakość, wzornictwo i łatwość w użyciu. Najnowszym wózkiem głęboko-spacerowym tej szwedzkiej marki jest model Thule Shine. Co go wyróżnia?

Chcesz obejrzeć wideo o wózku dziecięcym Thule Shine? Kliknij TUTAJ

  1. Gondola do wózka głęboko-spacerowego Thule Shine

Pierwszym elementem wózka głęboko-spacerowego Thule Shine, który warto wyróżnić jest bardzo kompaktowa gondola. Kiedy pierwszy raz ją zobaczyłem skojarzyłem ją z niegdyś popularną gondolą turystyczną. Ciekawe też jest to, że gondola do wózka Thule Shine została wyposażona w specjalny pasek ułatwiający jej przenoszenie.

Specjalny uchwyt do gondoli ułatwi Ci jej przenoszenie

Chociaż gondola nie wygląda na dużą, ma ogromny daszek z możliwością powiększenia go do rozmiarów XL. Co więcej posiada też panel wentylacyjny, przydatny szczególnie w okresie letnim.

Poza daszkiem, wentylowana jest również sama gondola. Otwory wentylacyjne znajdziecie tuż pod materacykiem i zapewnią one dziecku komfort podczas ciepłych dni.

2. Thule Shine: siedzisko spacerowe

Tę samą budkę montujemy także na drugim wyróżnionym elemencie wózka, tj. na jego siedzisku spacerowym.

Chociaż wózek Thule Shine można nazwać kompaktowym, jego siedzisko spacerowe nie jest małe! Można przewieźć w nim dziecko do 22 kg. Dla wygody malucha oparcie siedziska można rozłożyć nawet do pozycji leżącej, a samo siedzisko obrócić przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Marka Thule znana jest z tego, że dba o bezpieczeństwo małych pasażerów, dlatego w wózku spacerowym Thule Shine znajdziecie elementy odblaskowe oraz 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, z osłonką na bioderka dla większego komfortu.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne

3. Składanie wózka głęboko-spacerowego Thule Shine

Wózek Thule Shine można złożyć w kilka sekund do niewielkich rozmiarów. Jak? Zobaczcie sami:

Najpierw złóż wpięte na stelaż siedzisko spacerowe
Następnie używając przycisku umieszczonego na rączce wózka pociągnij ją do dołu
Po złożeniu wózek stoi samodzielnie
W każdej chwili możesz też odpiąć koła, aby mieć jeszcze więcej wolnego miejsca. Pamiętaj jedynie, aby odblokować je przed próbą wypięcia ze stalaża

4. Funkcjonalność wózka 2w1 Thule Shine

Pierwszym elementem wózka, kiedy myślę o jego funkcjonalności jest kosz na zakupy, umieszczony tuż pod siedziskiem spacerowym. Warto wiedzieć, że w modelu Shine zmieszczą się rzeczy o łącznej wadze do 10 kg! Muszę przyznać, że jak na tak nieduży, kompaktowy wózek, liczba ta robi wrażenie. Oprócz tego w wózku Thule Shine znajdziecie też schowki na drobne przedmioty, w tym telefon czy klucze.

Kolejnym atutem wózka jest blokada przednich kół. Funkcja ta pozwala nam między innymi na stabilny i wygodny przejazd po nierównościach. Pisząc o kołach trudno nie wspomnieć o amortyzacji na każde z nich, dzięki której wózek płynnie pojedzie nie tylko po chodniku w mieście, ale też ścieżce w parku.

5. Ciekawostka o wózku Thule Shine

Czy wiesz, że wózek głęboko-spacerowy został wyprodukowany w Polsce? Chociaż Thule jest marką szwedzką, model Shine wychodzi prosto w Wasze ręce z polskiej fabryki!

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem głęboko-spacerowym Thule Shine i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórska 12!

Umów się i przyjedź do nas