Ranking gondoli do wózków głębokich. Nasz TOP 5!

Wózek głęboki to nic innego jak model, przeznaczony dla noworodków i niemowląt, do około 6. miesiąca życia. Złożony ze stelaża i zamocowanej na nim gondoli gwarantuje dziecku komfort i chroni go przed czynnikami zewnętrznymi już od pierwszych dni. Co więcej wózek głęboki zapewnia małemu dziecku także najlepszą pozycję. Na jakie gondole do wózków głębokich warto więc zwrócić uwagę, aby zagwarantować maluszkowi spokojny spacer? Podpowiadamy! 

Aby gondola do wózka głębokiego sprawdziła się i zapewniła komfort oraz bezpieczeństwo dziecku podczas spaceru, powinna posiadać kilka ważnych cech. Pierwszą z nich są odpowiednie wymiary gondoli, tak aby zapewnić dziecku przestrzeń i swobodę ruchów. Szukając odpowiedniego modelu warto też zwrócić uwagę na tkaninę, jaką jest obity. Pamiętajmy, że taki materiał powinien posiadać atest. Niektóre gondole dla dzieci zostały wyposażone w dodatkowe funkcje, jak funkcja złożenia na płasko. Inne posiadają dobry system wentylacji. Obecnie na rynku można znaleźć także gondole z regulowaną za pomocą specjalnych adapterów wysokością na stelażu, co może szczególnie spodobać się bardzo wysokim lub niskim rodzicom.

Gondola do wózka Muuvo Quick SE

Pierwsza wyróżniona przez nas gondola do wózka pochodzi od polskiego producenta. Oczywiście mowa o ekskluzywnym wydaniu bestsellerowego modelu Muuvo Quick SE. Poza wyjątkowym designem, gondola do wózka Quick SE oferuje małym użytkownikom przede wszystkim przestrzeń. Dodatkowo gondola do wózka Muuvo została wyposażona w 3. punktową wentylację, zapewniającą sprawną wymianę powietrza w letnich miesiącach. Ponadto z myślą o bardzo wysokich lub nieco niższych rodzicach gondolę można montować na adapterach podwyższających z systemem memory buttons, umożliwiającym wpięcie gondoli przy użyciu jednej ręki.

Muuvo Quick SE

Obejrzyj WIDEO i dowiedz się więcej o wózku Muuvo Quick SE:

Gondola do wózka Cybex Priam 3.0

Wózki dziecięce od niemieckiej marki Cybex są znane i lubiane na całym świecie. Chętnie wybierane przez gwiazdy cieszą się popularnością ze względu na dbałość o detale, funkcjonalność i lekkość prowadzenia. Dzisiaj chcemy Wam opowiedzieć nieco więcej o gondoli do kultowego modelu Cybex Priam 3.0. To co wyróżnia najnowszą gondolę, to możliwość zamocowania jej wyżej lub niżej na stelażu wózka za pomocą adapterów podwyższających. Ponadto z myślą o okresie wakacyjnym gondola do wózka Cybex Priam 3.0 została wyposażona w okienka wentylacyjne zarówno w budce, jak i pod materacykiem. A w okresie jesienno-zimowym, kiedy nie będziecie korzystać z wentylacji z pewnością docenicie większe rozmiary gondoli. Dzięki swoim gabarytom do środka bez trudu zmieścicie kocyk, otulacz czy śpiworek dla dziecka.

Cybex Priam 3.0

Obejrzyj WIDEO i dowiedz się więcej o wózku Cybex Priam 3.0:

Gondola do wózka PegPerego Veloce – Culla Grande

Kolejna gondola do wózka głębokiego przywędrowała do nas prosto z Włoch! Culla Grande kompatybilna z wózkiem PegPerego Veloce oferuje małym użytkownikom ogrom miejsca, nawet po umieszczeniu w środku koca czy śpiworka. Samo wnętrze gondoli zostało wyposażone w miękki materac, do produkcji którego wykorzystano naturalne włókna TENCEL®. W okresie wiosenno-letnim warto pamiętać i korzystać z okienek wentylacyjnych znajdujących się w budce wózka, które usprawnią przepływ powietrza w środku gondoli Culla Grance. Co więcej, gondola do wózka PegPerego Veloce została wyposażona w otulacz na nóżki doczepiany do budki za pomocą magnesów.

PegPerego Veloce

Obejrzyj WIDEO i dowiedz się więcej o wózku PegPerego Veloce:

Gondola Bassinet do wózka Thule Sleek

Szukasz wózka głębokiego dla noworodka, a jednocześnie masz w domu dziecko w wieku od 1. do 4. lat? A może myślisz już o rodzeństwie dla swojego jedynaka? Jeśli tak to wózek Thule Sleek jest właśnie dla Ciebie! Dzięki opcji umieszczenia na jego stelażu gondoli i siedziska spacerowego, wózek może być używany nie tylko od pierwszego dnia życia, ale też służyć jako model dla rodzeństwa. Sama gondola może być montowana na stelażu na dwóch wysokościach.

Warto zauważyć, że gondola Bassinet do wózka Thule jest głęboka i posiada wygodny oraz miękki materac, pod którym dodatkowo znajdują się okienka wentylacyjne. Pod materacem zlokalizowane są również uchwyty, które umożliwiają nam złożenie gondoli na płasko, na tzw. naleśnik. Co ciekawe, Thule poszło o krok dalej i tak klikając przycisk umieszczony w rączce gondoli wyciągniecie ją ze stelaża wózka. To co dodatkowo posiada gondola Bassinet to otulacz na nóżki z elementami odblaskowymi doczepiany do budki za pomocą magnesów.

Thule Sleek

Obejrzyj WIDEO i dowiedz się więcej o wózku Thule Sleek:

Gondola do wózka Easywalker Jimmey

Gondola do wózka Easywalker Jimmey jest naprawdę obszerna! Jej wymiary docenią rodzice, którzy w okresie jesienno-zimowym przywitają na świecie swoje dziecko, ponieważ w jej wnętrzu bez trudu zmieszczą się kocyki i otulacze. Dodatkowo budka do tej gondoli została wyposażona w powiększany panel, co pozwoli Wam na lepsze osłonięcie dziecka przed słońcem, wiatrem czy deszczem. W budce znajdziecie również okienka wentylacyjne. Jeśli mówimy o wentylacji to znajdziecie ją również w materacyku, pod materacykiem oraz w dolnej części gondoli (w okolicy główki). Tak jak w przypadku gondoli do wózka Thule Sleek, tak i gondolę do wózka Easywalker Jimmey możecie złożyć na płasko. Dodatkowym akcesorium do tej gondoli są adaptery podwyższające oraz ochraniacz umieszczany w okolicy główki dziecka.

Easywalker Jimmey

Obejrzyj WIDEO i dowiedz się więcej o wózku Easywalker Jimmey:

Jeśli szukasz gondoli do wózka głębokiego dopasowanej do potrzeb Twoich i dziecka i wciąż nie możesz zdecydować się na konkretny model, przyjedź do sklepu stacjonarnego Przetestuj-Wózek w Warszawie przy ul. Pryzmaty 30 lub w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 12, gdzie wspólnie z naszym doradcą porównasz i przetestujesz przed zakupem na specjalnie stworzonym torze wymarzony wózek dla dziecka. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/.

Umów się i przyjedź do nas