Przetestuj-Wózek wystąpi na Warsztatach Edukacyjnych Świadoma Mama w fotelik.info!

Jesteś rodzicem lub właśnie spodziewasz się dziecka? Z pewnością słyszałeś o Darmowych Warsztatach Edukacyjnych Świadoma Mama! Jeśli czekasz na kolejne spotkanie, koniecznie zapisz się na spotkanie z udziałem Przetestuj-Wózek w czwartek, 14 września 2023 roku o godzinie 12:00 w fotelik.info, przy ul. Ryżowej 29 Warszawie. O czym opowiemy?

Wózek dla Twojego dziecka. Dlaczego nie będziemy namawiać Cię do żadnej marki? Taki temat, w czwartek, 14 września 2023 roku w fotelik.info, przy ul. Ryżowej 29 w Warszawie, podejmie Sofija Iglińska, Kierowniczka i Doradczyni w sklepie z wózkami i akcesoriami Przetestuj-Wózek. Jej wystąpienie odbędzie się o godzinie 12:35 na panelu dla obecnych rodziców. 

Zainteresowany? Zapisz się na darmowe warsztaty: web.swiadomamama.pl/warszawa10

Na drugim panelu – ciąża, przyszli  rodzice będą mogli wysłuchać także wystąpienia Pawła Kurpiewskiego, biomechanika zderzeń, eksperta ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach i twórcy fotelik.info, który zdradzi, czego NIE POWIE Ci producent fotelika? I dlaczego niektóre foteliki z najwyższymi ocenami w testach nie będą pasować do Twojego samochodu?

Dodatkowo, obecni na panelu ciąża rodzice będą mogli posłuchać debaty położnych i douli “Gdzie rodzić w Warszawie?”. 

Chcesz poznać cały harmonogram? Odwiedź stronę: web.swiadomamama.pl/warszawa10

Świadoma Mama to darmowe warsztaty w formie stacjonarnej, nierzadko też w formie online lub LIVE Q&A ze specjalistami i lekarzami, poruszającymi istotne dla rodziców (i przyszłych rodziców) tematy oraz odpowiadają na zadawane im pytania. Spotkania skierowane są do rodziców – mających już dzieci oraz oczekujących potomstwa. Ambasadorką projektu jest Paulina Holtz, aktorka, a prywatnie mama, edukująca mamy w tematyce mięśni dna miednicy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas