Przetestuj-wózek MUUVO na Śląsku!

Już w najbliższy wtorek, 17 kwietnia przy ul. Tarnogórskiej 12 w Gliwicach (woj. śląskie) w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek zostanie zorganizowany dzień z polskim producentem wózków dziecięcych – MUUVO. Na przybyłych gości czeka wiele niespodzianek! Zalicza się do nich przedpremierowy pokaz najnowszego wózka Muuvo Quick SE oraz możliwość przetestowania innych popularnych wózków tej firmy.

Muuvo to polska firma, która każdego dnia zdobywa coraz większe uznanie nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Wózki tworzone z myślą o potrzebach dzieci oraz ich rodziców gwarantują wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Co więcej, wysokiej jakości i trwałe materiały w połączeniu z solidną konstrukcją dają nam produkty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Najnowszy wózek, Muuvo Quick SE wyróżnia się nie tylko nowym designem, ale też nową, dużą gondolą na adapterach podwyższających i nowym, dużo łatwiejszym sposobem regulacji pasów w siedzisku spacerowym. Dostępny w wariantach: czarny z różowym złotem, tropikalna zieleń ze złotem oraz szary ze szczotkowanym aluminium z pewnością znajdzie wielu odbiorców.

Jeśli jesteś zainteresowany przedpremierowym pokazem najnowszego wózka Muuvo Quick Se Special Edition zadzwoń 22 378 10 71 i umów się na wizytę. Do wszystkich PREORDERów na nowy wózek dołączymy niespodzianki! Oprócz tego goście, którzy wezmą udział w naszym wydarzeniu spotkają się z ekspertem Muuvo, a także z Rafałem Bogutą, liderem projektu PRZETESTUJ-WÓZEK, a prywatnie tatą 5 dzieci!

Ale to nie wszystko! TYLKO U NAS jeszcze przed zakupem sprawdzisz nowoczesne wózki MUUVO na różnych nawierzchniach: na piachu, kamieniach, ażurowej kostce i innych, w komfortowych warunkach wnętrza sklepu!

Umów się i przyjedź do nas