PRZENOSIMY SIĘ! Przetestuj-wózek w nowej, większej lokalizacji!

TO NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE!

Po kilku miesiącach na Ryżowej 29 w siedzibie fotelik.info, nadszedł czas, aby pójść na swoje 🙂 I to w jakim stylu! Przenosimy się z 30m2 na 600m2!

Robi różnicę, prawda? To właśnie tutaj, przy Pryzmaty 30 w Warszawie, powstaje największy (jak nie jedyny) sklep specjalistyczny i tor do testowania wózków na świecie! Więcej informacji znajdziesz tutaj:


Sprawdź wydarzenie

Będzie miejsce na tor (żwir, piasek, korę, sztachety, kamienie, trawę – macie jeszcze jakieś pomysły)? Miejsce na prezentację, wystawę, kącik – a właściwie duży KĄT dla dzieci, miejsce do selfie z wózkami, pyszna kawa, VIP ROOM i wiele wiele innych. Co najważniejsze, posiadamy kilkaset wózków dostępnych “od ręki”! 

PRZYJDŹ

PRZETESTUJ

I… KUP swój wymarzony wózek! 

Kiedy? Tydzień wielkiego otwarcia potrwa od 21.11.2020 r do 28.11.2020 r. W związku z zasadami bezpieczeństwa, prosimy jednak o podanie swojego adresu mailowego, na który wyślemy zaproszenie z konkretnym dniem i godziną (do dogadania 🙂 ). Zostaw maila, dostań zaproszenie i przyjdź na wielkie otwarcie! 

Nie miej obaw o zasady bezpieczeństwa, ponieważ maksymalna liczba osób, która jednocześnie może wejść, to 40! A wielkość salonu wynosi 600m2 ! 🙂 Tak więc… miejsca mamy z zapasem! 

Do zobaczenia!

Umów się i przyjedź do nas