Przedpremiera Muuvo Quick SE Special Edition w Warszawie

W najbliższy wtorek, 31 maja w samym centrum Polski, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek zostanie zorganizowany dzień z polskim producentem wózków dziecięcych – MUUVO. Co czeka na przybyłych gości? Przede wszystkim przedpremierowy pokaz najnowszego wózka Muuvo Quick SE oraz możliwość zamówienia go jeszcze przed oficjalną premierą.

Ale to nie wszystko! Do wszystkich PREORDERów na nowy wózek dołączymy kolejne niespodzianki – adaptery fotelikowe za 1 zł! Ponadto tego dnia TYLKO U NAS jeszcze przed zakupem sprawdzicie nowoczesne wózki MUUVO na różnych nawierzchniach: na piachu, kamieniach czy ażurowej kostce, w komfortowych warunkach wnętrza sklepu! Co więcej na wydarzenie zapraszamy też tych, którzy fizycznie nie mogą być z nami: dołącz do transmisji online. Podczas transmisji wszyscy oglądający mogą wziąć udział w konkursie internetowym, w którym do wygrania są funkcjonalne gadżety, takie jak butelki na wodę ufundowane przez markę Muuvo. Kliknij TUTAJ i zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Muuvo to polska firma, zdobywająca coraz większe uznanie nie tylko na polskim rynku, ale także międzynarodowym. Wózki tworzone z myślą o potrzebach maluszków i starszych dzieci oraz ich rodziców gwarantują bezpieczeństwo i wysoki poziom komfortu. Co więcej, trwałe, wysokiej jakości materiały w połączeniu z solidną konstrukcją dają nam produkty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Najnowszy wózek Muuvo Quick SE wyróżnia się nowym designem oraz dużą gondolą na adapterach podwyższających. Przyszłym użytkownikom z pewnością przypadnie do gustu nowy, dużo łatwiejszy sposób regulacji pasów w siedzisku spacerowym. Wózek dostępny w wariantach: czarny z różowym złotem, tropikalna zieleń ze złotem oraz szary ze szczotkowanym aluminium z pewnością szybko znajdzie wielu odbiorców.

Jeśli jesteś zainteresowany przedpremierowym pokazem najnowszego wózka Muuvo Quick Se Special Edition zadzwoń 22 378 10 71 i umów się na wizytę. Do wszystkich PREORDERów na nowy wózek dołączymy niespodzianki! Oprócz tego goście, którzy wezmą udział w naszym wydarzeniu spotkają się z ekspertem Muuvo, a także z Rafałem Bogutą, liderem projektu PRZETESTUJ-WÓZEK, a prywatnie tatą 5 dzieci!

Umów się i przyjedź do nas