Promocja wózków Baby Jogger w Przetestuj-Wózek. LIPIEC 2023

Baby Jogger to marka stworzona ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych, przez Phila Beachlera. Człowiek ten marzył o tym, aby spędzać czas ze swoim dzieckiem, jednocześnie nie rezygnując ze swojego hobby, jakim było bieganie. Dzisiaj marka Baby Jogger jest jedną z najpopularniejszych w kategorii wózków biegowych oraz wózków dziecięcych do jazdy po każdym, nawet trudnym terenie.

To żadna nowość, że wózki Baby Jogger są funkcjonalne, wykonane z trwałych materiałów, bardzo praktyczne, a przy tym nowoczesne. Charakteryzują się one sportową stylistyką, dzięki czemu zainteresowanie nimi przez rodziców żyjących aktywnie ciągle rośnie. 

Teraz, z okazji letniej promocji (lipiec 2023), wózek spacerowy Baby Jogger City Sight oraz wózek Summit X3 w kolorze Robin Arzon jest na wyciągnięcie ręki! 

I tak, wózek Baby Jogger City Sight w kolorze Rich Black kupisz już od 1749 zł brutto, a zestaw 2w1 już od 2748 zł brutto! Natomiast wózek dziecięcy Summit X3 w kolorze Robin Arzon za 2999 zł brutto!

Chcesz wiedzieć więcej o tych wózkach dziecięcych? Przekonać się, jak radzą sobie na naszym torze crossowym do testów terenowych? Umów się: 22 378 10 71, przyjedź, porównaj, przetestuj przed zakupem i KUP od ręki w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas