Premiera innowacyjnych fotelików Maxi-Cosi 360 Pro Family. Harmonogram wydarzenia

Już niebawem, bo 16 i 17 czerwca, w sklepie Przetestuj-Wózek, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie odbędzie się premiera innowacyjnych fotelików z rodziny 360 Pro Family. Jakie niespodzianki, poza rewolucyjnymi fotelikami montowanymi na jedynej takiej wysuwanej w stronę rodzica bazie, przygotowali organizatorzy wydarzenia?

To nieprawdopodobne, że aż 90% rodziców ma trudności z włożeniem i wyjęciem dziecka w wieku 0-4 lat z fotelika samochodowego! Z tego powodu Maxi-Cosi razem z fotelik.info i Przetestuj-Wózek, zapraszają wszystkich rodziców, w tym rodziców oczekujących dziecka, w dn. 16-17 czerwca na premierę innowacyjnych fotelików samochodowych: Pebble 360 Pro i Pearl 360 Pro, montowanych na rewolucyjnej bazie obrotowej. Baza nie tylko obraca się, ale też jako jedyna wysuwa do przodu, w stronę rodzica. A to dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii SlideTechTM, która zmniejsza ryzyko uderzenia głową w karoserię auta, ale też ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika, szczególnie mamom po cesarskim cięciu. 

Kliknij TUTAJ i zapisz się na wydarzenie

Podczas wydarzenia każdy chętny rodzic będzie mógł sprawdzić, czy fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 Pro lub Pearl 360 Pro pasuje do dziecka, jeśli jest już na świecie (jego wieku, wagi i wzrostu) oraz czy fotelik jest kompatybilny z kanapą pojazdu. Wszystko to dzięki obecności na wydarzeniu specjalistów ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach z Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info.

Wózki dziecięce marki Maxi-Cosi do przetestowania na torze podczas wydarzenia

Podczas wydarzenia każdy chętny i poszukujący funkcyjnego wózka rodzic, będzie mógł przetestować wybrany model marki Maxi-Cosi na torze crossowym z różnymi nawierzchniami: piaskiem, kostką ażurową czy korą. Dodatkowo, na wszystkich rodziców, w dniach 16-17 czerwca w sklepie Przetestuj-Wózek (ul. Pryzmaty 30) będą czekać Doradcy, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące wózków.

Premiera fotelików Maxi-Cosi 360 Pro Family: co jeszcze czeka na przybyłych rodziców?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas