Poznaj wózek PegPerego Book!

Buongiorno!

Dzisiaj zabieram Was do Włoch. Do Włoch na Warszawskich Włochach 😀 O co chodzi? W Przetestuj-wózek, mam przyjemność, przetestować dzisiaj wózek Peg Perego Book. Ta elegancka kareta prosto z Italii, wygląda jak wyjęta z Mediolańskiego Fashion-weeka 😉 A wygląd to nie jest jej jedyny plus!! Koniecznie obejrzyj odcinek i daj mi znać co sądzisz o wózku Peg Perego Book!

1. Gondola

Pierwszą rzeczą, która zachwyciła mnie w wózku Peg Perego Book jest gondola. Piękna, elegancka – właściwie nieswojo czuję się siedząc przy niej w zwykłej bluzie 😀 Gdybym miał wyjść z nią na ulicę, raczej musiałbym postarać się o bardziej elegancki wygląd 🙂 Przy tej gondoli nie można przejść obojętnie. Piękne opływowe kształty, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Niczym wyjęta prosto z Mediolańskiego Fashion-weeka! Posiada sporych rozmiarów budkę, która dodatkowo posiada “świetlik” zapewniający naszemu dziecku dostęp do światła. Dużym udogodnieniem jest możliwość regulacji wysokości materaca na poziomie główki. Kiedy nasze dziecko jest starsze i nie chce leżeć zupełnie “na płasko”, możemy zmniejszyć kąt i podnieść materac do góry! Mało tego… gondola może również zastąpić łóżeczko turystyczne i kołyskę! Wyobraźcie sobie, że jedziecie na weekend do rodziców i nie chcecie pakować pół domu. Ta gondola pozwoli Wam na jazdę w wózku, ale także na zrobienie z niej łóżeczka (ma dodatkowe nóżki) lub na bujanie w niej dziecka jak w kołysce. Wiem, że rozpisałem się o niej, ale MUSZĘ wspomnieć jeszcze o wentylacji gondoli od spodu. Bardzo komfortowe rozwiązanie! 

2. Spacerówka

Wersja spacerowa wózka Peg Perego Book również przypadła mi do gustu! Po pierwsze – wysoka jakość materiałów. Po drugie – regulacja! Po trzecie – możliwość rozłożenia spacerówki do pozycji leżącej, co pozwoli naszym dzieciom na krótką drzemkę na świeżym powietrzu 🙂 Wygodny pałąk i… elegancja elegancja i jeszcze raz elegancja! Obok takiej spacerówki nikt nie przejdzie obojętnie! 

3. Wygląd 

O wyglądzie wspominałem już w dwóch pierwszych punktach. Ale… jak można nie wspomnieć, widząc Peg Perego Book? 🙂 Wszystko w tym wózku wykończone jest z niesamowicie perfekcyjną dokładnością. Każdy detal, nitka, literka – mistrzostwo w czystej postaci! Można usiąść i podziwiać. No ale nic dziwnego, w końcu jak widać w VIDEO – “made in Italy” 🙂 

4. Funkcjonalność 

Szybkie składanie (łącznie z siedziskiem) i łatwe “postawienie” go w tej pozycji, np w garderobie czy szafie, jeżeli mamy małe mieszkanie. Dodatkowo – sporych rozmiarów, bardzo wygodny kosz i możliwość zamontowania fotelika samochodowego. Pamiętaj jednak, aby przed zakupem fotelika samochodowego, najpierw podjechać do specjalistycznego sklepu (np fotelik.info) i przymierzyć fotelik do samochodu. Niestety nie każdy fotelik pasuje do każdego auta! Mimo wszystko nasze zadanie jest ułatwione, ponieważ mierzenie możemy rozpocząć od fotelików Peg-Perego, które mamy pewność, że będą pasować do adapterów wózka. 

5. Prowadzenie 🙂

Jak wózek sprawdził się na różnych powierzchniach? Przetestowałem go między innymi na: 

  • trawie
  • płytkach
  • krawężniku
  • chodniku
  • terenie miejsko – parkowym
  • na płycie ażurowej
  • na kamieniach
  • w terenie leśnym pełnym kory i ziemi
  • oraz na piasku, czyli na naszej włoskiej plaży

Czy wózek sprawdził się na wszystkich nawierzchniach? Zapraszam do obejrzenia VIDEO, tam znajdziesz odpowiedź 🙂 Jeśli jeszcze nas nie subskrybujesz, koniecznie zrób to już teraz, aby nie przegapić żadnych nowości! Dodatkowo kliknij w dzwoneczek, a dostaniesz powiadomienie przy każdej nowej produkcji! 

Kup wózek spacerowy Peg Perego Book w sklepie wozek-spacerowy.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=Kr-ULu3teNI

Umów się i przyjedź do nas