Podsumowanie roku 2021

2021 rok za nami. Optymistycznym akcentem zaczynamy 2022 rok. Rok, w którym chcemy pracować jeszcze więcej, jeszcze lepiej w salonie przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie tylko i wyłącznie z myślą o Was – rodzicach poszukujących wymarzonego wózka dziecięcego. 

Bardzo Wam dziękujemy, ponieważ wspólnie dotrwaliśmy do 50 odcinka, jaki możecie zobaczyć poniżej! To dzięki Wam, dzięki Waszej obecności w naszym sklepie stacjonarnym Przetestuj-wózek, Waszym subskrypcjom i lajkom, mogliśmy prężnie rozwijać naszą firmę. Ale prosimy też – jeśli chcecie abyśmy dalej się rozwijali mówcie o nas znajomym i podsyłajcie nam tematy, jakie chcielibyście abyśmy poruszyli. Niech ten nowy rok będzie jeszcze lepszy!

Jeśli szukasz wózka dla swojego dziecka i chcesz kupić go w konkurencyjnej cenie, zapraszamy Cię do naszego sklepu stacjonarnego Przetestuj-wózek, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie, gdzie porównasz, przetestujesz na pierwszym na świecie torze dla wózków i kupisz bezpieczny i funkcjonalny wózek dla dziecka. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestruj on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/.

Umów się i przyjedź do nas