Podsumowanie przedpremiery Muuvo Quick SE w Warszawie

Przedpremiera Muuvo Quick SE w Warszawie za nami. We wtorek, 31 maja wszyscy zainteresowani wózkiem Quick SE polskiej marki Muuvo mogli zobaczyć go i dowiedzieć się o nim znacznie więcej na żywo, w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek przy ul. Pryzmaty 30, jak i podczas transmisji online. Co jeszcze czekało na przybyłych gości i tych, którzy wózek podziwiali przed ekranami komputerów?

Podczas przedpremiery, ekspert Muuvo wspólnie z Rafałem Bogutą, liderem zespołu Przetestuj-Wózek ocenilali najnowszy wózek Quick SE. Wyróżniający się stylem wózek jest dostępny w trzech wariantach: czarny z różowym złotem, tropikalna zieleń ze złotem oraz szary ze szczotkowanym aluminium. Okazuje się, że nowy model wyróżnia się dużą gondolą na adapterach podwyższających, wyposażoną dodatkowo w funkcję pamięci. Przyszłym użytkownikom z pewnością przypadnie do gustu też dużo łatwiejszy sposób regulacji pasów w spacerówce.

Ponadto podczas wydarzenia wózek Muuvo Quick SE został sprawdzony na torze do testów terenowych. Obejrzyjcie transmisję i sami oceńcie, jak poradził sobie na płaskiej nawierzchni i nierównościach.

Kliknij TUTAJ i zobacz transmisję

Wśród przybyłych gości i widzów przed monitorami komputerów nie brakowało chętnych do złożenia zamówienia jeszcze przed oficjalną premierą wózka. Zgodnie z obietnicą do wszystkich PREORDERów na nowy wózek dołączamy niespodzianki, w postaci adapterów fotelikowych za 1 zł! Ale to nie wszystko! Podczas transmisji wszyscy oglądający mogli wziąć udział w konkursie internetowym i wygrać butelkę na wodę ufundowaną przez markę Muuvo. Zadanie konkursowe polegało na prawidłowym wypisaniu wszystkich nazw wózków Muuvo Quick poprzedzających model SE, czyli: Quick, Quick Trendy Edition, Quick 2.0, Quick 2.0 Black Chrome, Quick 3.0, Quick 3.0 Black Chrome. Pierwsze trzy osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi już wkrótce otrzymają swoje nagrody. A są to: Pan Wojciech Kowalewski, Pani Karolina Michota i Pani Klaudia Fiecek. Zwycięzcom gratulujemy!

Umów się i przyjedź do nas