Podręczna apteczka do wózka od TwojRatownik.pl dostępna w Przetestuj-Wózek!

Długo wyczekiwana apteczka do wózka, już jest w Przetestuj-Wózek w Warszawie! Apteczka do wózka, to jeden z tych produktów, którego zawartość faktycznie pomaga w kryzysowych sytuacjach! Stworzona przez specjalistów ratownictwa medycznego twojratownik.pl, powstała z myślą o bezpieczeństwie Twojego dziecka, a także z myślą o rodzicach, którzy chcą mieć najpotrzebniejsze rzeczy zawsze pod ręką!

Wypadki zdarzają się każdemu i wszędzie. Zaczynając od otarć, jakie przytrafiają się podczas zabawy na placu zabaw, przez drobne wypadki na spacerze, kończąc na kolizji samochodowej… Dlatego z myślą o bezpieczeństwie Twojego dziecka (ale także Twoim!) zaopatrzyliśmy nasz sklep stacjonarny w Warszawie (ul. Pryzmaty 30) w podręczne apteczki do wózka od specjalistów z TwojRatownik.pl

W apteczce do wózka znajdziesz przedmioty wysokiej jakości, niezbędne do udzielenia szybkiej i skutecznej pomocy, jeśli przydarzy Ci się wypadek poza domem. 

W apteczce znajdziesz:

1. Grubą gazę opatrunkową, która będzie pomocna przy silnych krwotokach i krwawieniach z nosa

2. Bandaż najlepszej jakości

3. Siatkę opatrunkową, aby szybko przymocować gazę do rany

4. Ostre nożyczki, które są bezpieczne dla dziecka dzięki specjalnej stopce, a którymi przetniesz każdy materiał (w tym pasy w foteliku samochodowym!)

5. Suchy lód niezawodny przy guzach na głowie i obrzękach, którego nie trzeba wcześniej chłodzić

6. Plasterki na wszelkie otarcia

7. Koc termiczny, który zapewni komfort termiczny dziecku po wypadku, zarówno w upalny dzień jako i mroźną zimę

8. Rękawiczki dla bezpieczeństwa

9. Sól fizjologiczną do przemycia oka, kiedy dostanie się do niego piasek 

Zobacz na Instagramie jak działają nożyczki z apteczki do wózka

https://www.instagram.com/reel/CvFCk4vv1pI/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

Ważność wyżej wymienionych produktów to min. 4 lata. Apteczka do wózka jest produktem, który można stosować przez cały rok. 

Apteczkę do wózka można przymocować do ramy wózka dziecięcego, torby czy plecaka. Apteczkę można też przechowywać w samochodzie i skorzystać z niej w razie potrzeby. 

Jesteś zainteresowany(a)? Odwiedź nasz sklep stacjonarny Przetestuj-Wózek w Warszawie (ul. Pryzmaty 30) i KUP apteczkę do wózka od specjalistów z TwojRatownik.pl 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas