Peg Perego Vivace w limitowanej edycji Fiat 500

Ciao! Dziś zabieramy Was do Włoch, a to za sprawą włoskiego wózka Peg Perego Vivace. Tę nowość na rynku zobaczycie, przetestujecie i kupicie w sklepach stacjonarnych Przetestuj-Wózek. Jednak zanim to zrobicie, przeczytajcie, co wyróżnia ten wózek spośród innych modeli.

Wszystkie wózki dziecięce Peg Perego produkowane są we Włoszech. Firma Peg Perego stosuje najnowszą technologię, która spełnia międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie produkty stworzone przez Peg Perego zostały zaprojektowane i stworzone tak, by być przede wszystkim bezpiecznymi, wygodnymi oraz praktycznymi dla rodziców i ich dzieci.

Chcecie obejrzeć wideo o wózku 2w1 Peg Perego Vivace w limitowanej edycji Fiat 500? Kliknijcie TUTAJ

Lekki i kompaktowy wózek Peg Perego Vivace

Wózek głęboko-spacerowy Peg Perego Vivace to model, który nie waży nawet 10 kg (waga wersji spacerowej to 9,4 kg)! Dodatkowo wózek Vivace w kilka sekund składa się do kompaktowych rozmiarów i równie szybko rozkłada, nawet z zamocowanym na stelażu siedziskiem spacerowym.

Gondola do wózka Peg Perego Vivace

Pisząc o wózku Peg Perego Vivace trudno nie wspomnieć o jego dużej gondoli (ta sama gondola została wykorzystana przy wózku Peg Perego Veloce). Jednak tę gondolę wyróżnia nie tylko rozmiar, ale i duże okienko wentylacyjne w budce i osłonka przeciwsłoneczna. Co więcej, gondola do wózka Peg Perego Vivace została wyposażona w funkcję regulacji oparcia (możemy w łatwy sposób podnieść główkę dziecka).

Ale to nie wszystko! Gondola do wózka Peg Perego Vivace ma także przyciski z funkcją pamięci, co z pewnością ułatwi Wam wyjmowanie gondoli ze stelażu.

Siedzisko spacerowe Peg Perego Vivace

Duże siedzisko spacerowe w wózku Vivace jest dokładnie takie samo jak w wózku Peg Perego Veloce. Na stelażu wózka można montować je zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Samo siedzisko jest regulowane w trzech pozycjach i dodatkowo ma regulowany podnóżek. Budka w siedzisku spacerowym Peg Perego Vivace jest powiększana do rozmiarów XL i standardowo posiada okienko wentylacyjne. W zestawie do wózka otrzymacie okrycie na nogi, idealne w sezonie jesienno-zimowym.

Składanie wózka Peg Perego Vivace

Wózek Peg Perego Vivace poza tym, że jest lekki, składa się w zaledwie kilka sekund do niedużych rozmiarów. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak złożyć wózek, zobaczcie ten filmik:

Dizajn wózka Peg Perego Vivace

Nie od dziś wiadomo, że Włosi mają styl i słyną z elegancji. Dlatego stworzony przez włoski koncern wózek Peg Perego Vivace wyróżnia się diznajem. W prezentowanej przez nas wersji można wybrać kolor tapicerki i kolor stelaża, co wprawia w zachwyt wielu zwolenników tej marki.

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem 2w1 Peg Perego Vivace i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórskiej 12!

Umów się i przyjedź do nas