Otwarcie pierwszej w Polsce Venicci Cafe w Przetestuj-wózek w Warszawie!

Venicci Cafe to pierwsza tego typu kawiarnia w Polsce! Z dumą ogłaszamy, że jej wielkie otwarcie nastąpi już 6 grudnia 2023 roku i będzie połączone z eventem w którym również TY możesz wziąć udział! Jakie atrakcje będą czekać na Ciebie przy ul. Pryzmaty 30? Dowiedz się więcej!

Nowatorski projekt, pierwszej w Polsce kawiarni znanej marki wózków – Venicci. Jeżeli jesteś mamą, na pewno już niejednokrotnie o nich słyszałaś. Charakteryzują się niezwykłą dbałością o detale i szczegóły, wysoką jakością wykończenia, a także funkcjonalnością i elegancją. 

Już 6 grudnia 2023r, marka Venicci we współpracy z Przetestuj-wózek, otwiera przy ul. Pryzmaty 30, pierwszą w Polsce kawiarnię – Venicci Cafe! To miejsce jest swoistym ukłonem w stronę klientów, którzy w ferworze zakupów chcieliby odpocząć, lub wręcz przeciwnie – nabrać więcej sił przy pysznej, włoskiej kawie i croissantach.

Uwaga, uwaga – kawa, która będzie podawana w kawiarni, jest specjalną kawą – zamówioną i ściśle wyselekcjonowaną dla Venicci Cafe, a całość inspirowana jest bijącym rekordy popularności serialem – “The Boys”. Tak jak i oni – Ty również nie potrzebujesz super mocy, aby być superbohaterem. Ba! Doskonale wiemy, że dla swojego dziecka, jest nim każdy rodzic. A jakie niespodzianki czekają na nas na evencie 6.12.2023?

Na wydarzeniu pojawią się eksperci i specjaliści ds. wózków, których będziesz mógł/mogła osobiście zapytać o wszelkie trapiące Cię pytania. Nie zabraknie też czegoś dla ciała, ponieważ czekają na nas profesjonalne warsztaty beauty z marką Slaap, a także strefa photo, w której będziesz mogła zrobić pamiątkowe zdjęcia niczym influencerka na pokazie 🙂 Influencerów rzecz jasna również nie zabraknie, tak więc jeżeli jesteś na czasie z instagramowymi trendami – to jest to event dla Ciebie! Po skorzystaniu ze wszystkich atrakcji, czekać na nas będzie catering oraz oczywiście – pyszna, włoska kawa parzona na miejscu. 

Będzie to też dobra okazja, do przetestowania wybranych modeli spacerówek i gondoli na profesjonalnym torze do testowania wózków, który będzie do Państwa wyłącznej dyspozycji. Nie sztuką jest bowiem kupić wózek ładny – sztuką jest wybrać wózek, który odpowie naszym wszelkim potrzebom! Dlatego jeżeli jesteś w ciąży planujesz zakupy – może być to idealna pora na sprawienie sobie Mikołajkowego prezentu!

Wydarzenie odbędzie się 6.12.2023 przy ul. Pryzmaty 30 w Przetestuj-wózek w Warszawie. Event jest bezpłatny, jednak z racji bardzo  dużego zainteresowanie, lliczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się już dziś pod linkiem —> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcNdtVNnmxdfMbBsQO8bFgyVIbjG-JCafh0lhR1C7Yjvyi7A/viewform

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas