NUNA MIXX NEXT – Moja opinia i 5 głównych cech

Nuna Mixx Next – obok tego wózka, ciężko przejść obojętnie. Dlaczego? Zapraszam na kolejne VIDEO produkcji Przetestuj-wózek! Opowiem o 5 głównych cechach wózka Nuna Mixx Next. Miłego seansu!

1. Niepowtarzalny styl!

I nie ma w tym ani grama przesady 😉 Nuna Mixx Next, za swój designerski wygląd, otrzymała prestiżową nagrodę  reddot winner 2020! Stylowa rama wózka, ciekawe, koła, akcenty eko-skóry na pałąku i rączce… Ta nagroda nie była przyznana na chybił trafił! 😉 Wózek robi wrażenie na każdym, kto obok niego przejdzie.

2. Gondola!

Tu mogę powiedzieć trochę więcej, ponieważ miałem przyjemność testować ją, podczas naszego urlopu nad polskim morzem. W gorące dni, można przyznać, że wózek jest luksusowy. Dlaczego? Ze względu na “dwustrefową klimę” – jak to nazwałem 😉 Aż w 2 miejscach, możemy odsunąć część materiału i gondoli. Dzięki temu, dziecko ma przyjemny powiew wiatru, dodatkowy świetlik i regulację cyrkulacji powietrza. Przed Słońcem natomiast, chronią je “zasłonko-roletki”, przypinane do gondoli. Fajne rozwiązanie, ponieważ podczas ostrego Słońca, nie potrzebowałem dodatkowo parasolki. Na sam koniec dodam również, że spód gondoli jest również wentylowany i materacyk “oddycha”. Jeżeli jeszcze Was nie przekonałem dodam, że składa się płasko “ na naleśnik”. Znacznie ułatwia to pakowanie, kiedy macie do dyspozycji mały bagażnik. 

3. Siedzisko spacerowe

Siedzisko spacerowe, ma tutaj rzadko spotykaną cechę, to jest: wentylowane plecy. Oczywiście producent przewidział też wersję na chłodniejsze dni i wtedy możemy zastosować specjalną wkładkę. Oprócz tego, posiada przedłużoną, wodoodporną budkę.

4. Funkcjonalność wózka 

Regulowana wysokość rączki, pojemny kosz, progresywne zawieszenie (które docenimy w trudnym terenie). Jakby tego było mało, wózek składa się do bardzo małych rozmiarów i można go w fajny sposób przetransportować. 

5.Prowadzenie wózka

wózek jest lekki, łatwo nim manewrować i jazda jest bardzo płynna. Jego kolejną zaletą jest system “anty-szok”. Czyli system antywstrząsowy. Napotykając na jakąś przeszkodę, wózek tak to amortyzuje, że dziecko nawet nie czuje, że jest na jakimś wertepie. 

Kup wózek NUNA Mixx Next w sklepie wozek-spacerowy.pl wraz z gondolą NUNA Mixx.

https://www.youtube.com/watch?v=EVEoYFKaFxk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2IZfJjCy6v1qAkpQyMlAhkM2DjP061ZRcAjQsypnAdrCJCSdNtGdGS-R0

Umów się i przyjedź do nas