Nowy, największy sklep z wózkami w Warszawie!

Szukasz wózka głęboko-spacerowego, a może wolisz rozwiązanie wózek 2w1?

Zastanawiasz się czy kupić wózek marki Cybex, a może jednak Maxi-Cosi? Jesteś aktywnym rodzicem i rozważasz czy kupić wózek biegowy? Może jesteś szczęśliwym rodzicem bliźniąt lub dzieci w zbliżonym wieku i szukasz wózka bliźniaczego oraz rozważasz wózek „rok po roku”? Chcesz kupić wymarzony wózek, który sprawdzi się w każdym terenie?  Jak zatem sprawdzić przed zakupem wózek terenowy? Przyjedź do nas, przetestuj wózek na torze do testowania. Ekipa specjalistów od wózków pomoże Tobie w wyborze wymarzonego wózka. Kup u nas wózki najbardziej znanych i lubianych marek t.j.: BabyJogger, Cybex, Thule, TFK, Recaro, Nuna, Oyster, Mima, Peg Perego i wiele wiele innych. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o popularnych modelach wózków, które kupisz w naszym sklepie zajrzyj tu –> Cybex PRIAM <–

Z myślą o Tobie powstał specjalistyczny sklep z wózkami dziecięcymi. Ogromna hala 600m2, a w niej tor do testowania wózków!  Na różnych nawierzchniach przetestujesz wózek przed zakupem jak się go prowadzi na terenie leśnym, drodze polnej, kamienistej, szutrowej, piaszczystej plaży, trawie. Poczuj się, jakbyś spacerował po miejskich uliczkach, równym chodniku albo na osiedlowej dziurawej drodze. Trasy spacerowe z przeszkodami jakie napotkasz w codziennie czyli np. podbijając wózek o krawężnik. Do dyspozycji oddajemy Tobie ekspertów, rodziców z mniejszym lub większym (wielodzietnym) doświadczeniem!

Wspaniałe miejsce na zakupy i gwarancja konkurencyjnej ceny zakupu wózka. To jedyne takie miejsce w Warszawie…w Polsce…w Europie…i na Świecie!!

Nie można nas nazwać zwykłym sklepem z wózkami, a centrum testowania i doboru wózków do potrzeb rodziny. Chcemy być specjalistycznym sklepem – jedynym w swoim rodzaju 😉 Dlatego otwieramy największy tego typu sklep w Warszawie, a może i w Polsce 😉

Pamiętaj o tym szukając wózka dla Twojego dziecka i mów o tym znajomym, że: Teraz wózki w Warszawie kupuje się przy Pryzmaty 30!

Do zobaczenia!

Jeżeli podoba Ci się nasz pomysł daj 👍 i koniecznie🔔 subskrybuj nasz kanał! 

https://www.youtube.com/watch?v=QaYK_Si6Tdo&feature=youtu.be

Umów się i przyjedź do nas