Niewielkie rozmiary i lekkość spacerówki Goody

Ten, kto czytał ostatni artykuł o wózku Goody – marki Chicco, wie, że stanowi on kompromis pomiędzy dobrze wyposażonym wózkiem (regulowany podnóżek, budka, kosz pod siedziskiem), a lekką spacerówką! Dzisiaj, pełna podziwu dla tego modelu, napiszę krótko o jego lekkości i wymiarach jakie ma tuż po złożeniu.

Lekkość spacerówki Goody

Trudno w to uwierzyć, jednak wózek Goody waży jedynie 6,9 kg! Niezależnie od tego czy jesteś drobną kobietą, czy postawnym mężczyzną poradzisz sobie z wniesieniem wózka powyżej 3 piętra. Ja dałam radę i jako kobieta przyznaję, że wózek można porównać do jednej większej torby z zakupami 🙂

Rozmiary wózka Goody

Wózek zaraz po rozłożeniu sprawia wrażenie pojemnego. Niemała budka dodatkowo potęguje to odczucie. Wydaje mi się, że dziecko z pewnością będzie w nim wygodnie siedziało, lub przyjmowało inną, dogodną dla siebie pozycję. Ponadto dzięki możliwości regulacji podnóżka, wózek Goody nagle „wydłuża się” o kilka centymetrów.

Goody spacerówka

Jednak po złożeniu okazuje się, że wózek bez problemu umieścimy w szafie (właśnie tu go przechowuję), pod łóżkiem, w małej garderobie, a nawet jeśli mamy nieco większą walizkę podróżną – to tam również się zmieści. Wymiary wózka po złożeniu to jedynie 56 x 46.5 x 25 cm!

Wersja z pałąkiem:
Goody - spacerówka z pałąkiem
I bez:

Goody spacerówka

Lekkość wózka oraz jego niewielkie rozmiary po złożeniu sprawiają, że to dobry model, który możesz zabrać ze sobą na zbliżające się wakacje. Niezależnie od tego czy wybierzesz podróż samochodem, pociągiem, promem czy samolotem – wózek zmieści się wszędzie! Dzięki temu zaoszczędzisz przede wszystkim miejsce, pozostawiając inne modele (3w1, 2w1…) w domu, oczekujące na swoje długie spacery po mieście.

Jeżeli chcesz przetestować wózek Goody i sprawdzić, czy faktycznie waży tyle co torba z zakupami napisz do nas: [email protected]
Umów się i przyjedź do nas