Nie ma takiej drugiej mamy JAK TY! Przyjedź, przetestuj z nami i kup

Biegasz, grasz na pianinie, jeździsz na motocyklu albo szydełkujesz, a co najważniejsze – niedługo zostaniesz mamą? A może wychowujesz już jedno lub więcej dzieci i szukasz wózka, dopasowanego do konkretnych potrzeb? Wózka, który sprawdzi się w terenie, po którym spacerujesz najczęściej. Dobrze trafiłaś! 

Czy wiesz, że identyczna osoba jak Ty nie istnieje? Taka, która miałaby te same cechy charakteru i identyczne zainteresowania? A to dlatego, że każda kobieta jest inna i każda ma inne potrzeby. Dlatego też każda mama i każdy tata będzie potrzebować innego wózka dla swojego dziecka!

O wózkach dziecięcych można opowiadać długo i dużo… Ale piękne opowiadanie o konkretnym modelu lub pokazywanie go na lśniącej, sklepowej podłodze nie zweryfikuje jego funkcjonalności i praktyczności w codziennym użytkowaniu. A przecież nie chodzi o to, aby o wózkach czytać i porównywać je na zasadzie zdjęć.

Wózek dziecięcy, będzie towarzyszył Twojemu dziecku przez dwa lub trzy, a może nawet cztery lata! Dlatego tak ważne jest, aby przed jego zakupem sprawdzić, czy będzie nadawał się do spacerów po terenach, przy których mieszkasz i po których spacerujesz najczęściej!

Testerki Przetestuj-wózek coś o tym wiedzą!

Dagmara potrzebuje wózka, który sprawdzi się w parkach, na placach zabaw oraz na plaży, ponieważ mieszka w okolicy otoczonej jeziorami z każdej strony. Wózek którego potrzebuje musi być stabilny i bez problemu jechać po trawie i nie zakopywać się w piasku.

Sofija mieszka w dużym mieście i połowę dnia spędza w aucie, dlatego potrzebuje wózka, który nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku samochodowym, jest lekki i szybko się składa. W jej przypadku, kompaktowy wózek miejski z niewielkimi kółkami sprawdza się najlepiej!

W przeciwieństwie do Mai, która kocha sporty ekstremalne, wycieczki po górach, pustyniach oraz skoki ze spadochronem. Wybrany przez nią wózek dziecięcy musi zdać test w trudno dostępnych terenach.

Każda potrzebuje innego wózka dziecięcego!

Ty również jesteś sobą i nikt nie jest w stanie Cię podrobić. Dlatego też nie wybieraj wózka na podstawie opinii w internecie czy rad koleżanek. Zamiast tego umów się: 22 378 10 71, przyjedź, przetestuj i KUP wózek, który będzie odpowiadał potrzebom Twoim oraz Twojego dziecka. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas