Cześć, tu Rafał! Dzisiaj chciałbym opowiedzieć Ci o popularnym wśród celebrytów modelu 2w1, który przybył do nas aż z Półwyspu Iberyjskiego. Oto ona: kosmiczna, złocista gwiazda Mima Xari! Koniecznie zobacz, dlaczego jest tak popularna! PS. Jeśli wolisz słuchać, a nie czytać obejrzyj VIDEO, które znajdziesz pod artykułem.

W trakcie testów wózka dziecięcego Mima Xari, wyszczególniłem 5 elementów, które zwróciły mogą uwagę:

1. Wózek 2w1

2w1? Co to znaczy? Modele typu 2w1 oznaczają, że dwa elementy wózka, czyli gondola dla maluszków i siedzisko spacerowe stanowią jedność. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz szukać dwóch oddzielnych siedzisk, ponieważ wszystko masz w jednym! Wystarczy chwila, aby w modelu Mima Xari w naprawdę prosty sposób przerobić gondolę na wersję spacerową.

2. Design!

Przyznajcie sami, wózek wyróżnia się na tle innych i wygląda naprawdę ekskluzywnie! Ponadto materiały użyte do obszycia wózka, w tym pianka EVO, są wytrzymałe i pozwolą Ci utrzymać ten model w czystości. Dodatkowo, nawet te elementy wózka Mima Xari, które znajdują się pod siedziskiem, czyli kosz na zakupy, czy kółka prezentują się naprawdę dobrze.

3. Funkcjonalność

Funkcjonalność w tym modelu łączy się z designem: dzięki możliwości łączenia kolorów, których jest wiele, możesz zdecydować jaki kolor ma mieć wózek Mima Xari. Ale pomijając kolory, co z codziennym użytkowaniem wózka?

Podczas codziennych spacerów do gustu przypadną Ci ciekawe rozwiązania, jak: łamana rączka, którą możesz dopasować do swojego wzrostu, naciskany hamulec (wystarczy jeden ruch żeby w ten sam sposób zablokować i odblokować kółka), worek schowany w koszu na zakupy, dzięki któremu możesz ochronić swoje rzeczy, np. przed deszczem! Innym atutem wózka jest szybkie wypinanie kół – za pomocą jednego przycisku wypniesz zarówno przednie, jak i tylne koła wózka Mima Xari.

4. Składanie wózka

Jeśli chodzi o model Mima Xari to składanie tego wózka należy do tych łatwych. Może nie składa się on do kompaktowych rozmiarów, aczkolwiek nie powinieneś/powinnaś mieć problemu, aby umieścić go w bagażniku swojego auta. Jeżeli jednak chcesz to sprawdzić, zapraszam do naszego punktu na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie!

5. Prowadzenie

Mima Xari to wózek idealny na spacery po mieście.  Na równej powierzchni wózek prowadzi się niezwykle lekko, można powiedzieć, że „płynie”. Po moich testach wiem, że na mniej wymagającym terenie: na chodniku, czy w parku model ten poradzi sobie naprawdę dobrze. Niestety, nie gwarantuje Ci, że ten wózek poradzi sobie na trudnej nawierzchni. Model Mima Xari nie jest przystosowany do jazdy po kamieniach, żwirze, czy piasku. Aczkolwiek myślę, że jego wygląd wynagradza wszystko!

Chcesz obejrzeć testy z każdego podłoża? Zapraszam do obejrzenia poniższego VIDEO:

Umów się i przyjedź do nas