Maxi-Cosi Plaza Plus – recenzja wózka

Poszukujesz wózka dziecięcego, na którego stelaż za pomocą adapterów podwyższających wepniesz gondolę, siedzisko spacerowe lub fotelik samochodowy 0-13 kg? Poznaj wózek Maxi-Cosi Plaza Plus! Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się co wyróżnia wózek Maxi-Cosi Plaza Plus spośród innych i dlaczego warto go kupić.

Chcesz obejrzeć wideo o wózku dziecięcym Maxi-Cosi Plaza Plus? Kliknij TUTAJ

Firma Maxi-Cosi została stworzona w Holandii i posiada ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu przedmiotów dla dzieci. Współczesnym rodzicom oferuje różnego rodzaju akcesoria, bezpieczne i testowane foteliki samochodowe oraz funkcjonalne wózki dziecięce spełniające surowe wymagania jakościowe. Jednym z nich jest wózek Maxi-Cosi Plaza Plus.

Maxi-Cosi Plaza Plus: gondola do wózka

Pierwszym wyróżnionym przez nas elementem wózka Maxi-Cosi Plaza Plus jest przestronna, jedna z największych na rynku gondola do wózka. W zbliżającym się sezonie jesiennym bez trudu zmieścisz w jej wnętrzu śpiworek, otulacz czy kocyk dla dziecka. W sezonie letnim z pewnością wykorzystasz budkę z dodatkowym daszkiem przeciwsłonecznym oraz docenisz wentylacje w wózku Maxi-Cosi Plaza Plus ukrytą w dolnej części budki.

Co ciekawe w środku gondoli znajdziesz dodatkowe kieszonki, które pomieszczą na przykład butelkę z wodą lub mlekiem dla dziecka. Zaglądając jeszcze głębiej, tj. pod materacyk z pewnością zauważysz dwa uchwyty, które pozwolą Ci złożyć gondolę na płasko, na tzw. naleśnika. Jest to bardzo fajna funkcja szczególnie dla tych, którzy chcą przewieźć gondolę w mniejszym bagażniku lub przechowywać ją w domu. Oprócz tego gondola do wózka Maxi-Cosi Plaza Plus została wyposażona także w przyciski z funkcją pamięci, umożliwiające szybkie wypięcie gondoli ze stelażu.

Przyciski z funkcją pamięci, w jakie został wyposażony wózek Plaza Plus umożliwią Ci szybkie wypięcie gondoli ze stelażu

Gondolę do wózka Maxi-Cosi Plaza Plus możesz zamocować na stelażu za pomocą adapterów podwyższających. Ta opcja sprawdzi się w przypadku wyższych rodziców lub tych, którzy pragną zadbać o swój kręgosłup i nie chcą schylać się podczas wkładania lub wyjmowania dziecka z wózka.

Widzisz różnicę? Gondola po lewej stronie została zamocowana na stelażu wózka Maxi-Cosi Plaza Plus na adapterach podwyższających

Maxi-Cosi Plaza Plus: spacerówka

Z wózka Maxi-Cosi Plaza Plus mogą korzystać też starsze dzieci. Stworzone z myślą o nich siedzisko kubełkowe można obrócić przodem lub tyłem, w zależności od preferencji dziecka. Co więcej, siedzisko to można rozłożyć do pozycji „do odpoczynku” oraz wyregulować podnóżek.

Aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas podróży, wózek Maxi-Cosi Plaza Plus został wyposażony w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które łatwo wyregulujesz. Model też ma także pałąk, zabezpieczający dziecko przed wyślizgnięciem się z wózka.

Wózek 3w1 Maxi-Cosi Plaza Plus

Na stelaż wózka Maxi-Cosi Plaza Plus poza gondolą i siedziskiem spacerowym możesz wpiąć także fotelik samochodowy 0-13 kg, co czyni go modelem 3w1. Aby na stelaż wpiąć wybrany przez siebie fotelik marki Maxi-Cosi wystarczy użyć tych samych co przy gondoli adapterów podwyższających.

Wózek Maxi-Cosi Plaza Plus jest kompatybilny ze wszystkimi fotelikami samochodowymi Maxi-Cosi 0-13 kg 

Składanie i funkcjonalność wózka Maxi-Cosi Plaza Plus

Czy wiesz, że wózek Maxi-Cosi Plaza Plus złożysz w kilka sekund jednym kliknięciem (przyciski zostały umieszczone na rączce)? Żeby tego było mało, ten model złożysz razem z kubełkowym siedziskiem spacerowym, zamontowanym na stelażu! Jeśli zależy Ci na przestrzeni, po złożeniu wózka możesz odpiąć jego wszystkie koła.

Pisząc o funkcjonalności wózka Maxi-Cosi Plaza Plus należy wspomnieć o jego regulowanej rączce do prowadzenia wózka. Możliwość regulacji jej wysokości spodoba się szczególnie wysokim rodzicom, którzy chcą w sposób wygodny prowadzić dziecięcy wózek.

To co zaskoczy Cię w wózku Plaza Plus to prosty system hamowania, który nazwaliśmy START and STOP! Hamulec, który znajduje się przy prawnym tylnym kole z łatwością odblokujesz klikając na element po lewej stronie – odblokowujący koła. Tuż nad przyciskami znajduje się okazałych rozmiarów kosz na zakupy.

Prosty system hamowania zaskoczy Cię w wózku Maxi-Cosi Plaza Plus

Prowadzenie wózka Maxi-Cosi Plaza Plus – test z toru terenowego

Chcesz zobaczyć jak wózek Maxi-Cosi Plaza Plus prowadzi się po różnych nawierzchniach? Koniecznie obejrzyj nasz najnowszy odcinek i sprawdź jak ten wózek poradził sobie na naszym torze do testów terenowych!

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem Maxi-Cosi Plaza Plus i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórska 12!

Umów się i przyjedź do nas