MAXI-COSi Adorra 2 – moja opinia

Znacie wózek Maxi-Cosi Adorra 2? Jeżeli nie, koniecznie przeczytaj ten artykuł lub obejrzyj poniższe VIDEO! Dzisiaj “po-świątecznej” przerwie, zachęcam Cię do zrobienia sobie kubka gorącej herbaty i… zaczynamy! Przedstawiam Ci moje #TOP5 rzeczy, które zwróciły moją uwagę w tym wózku!

1. Spacerówka

Spacerówka różni się trochę od swojej starszej siostry Adorry i co najważniejsze, da się ją zamontować zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy! Spacerówka nadaje się dla dzieci do aż 22 kg! Dodatkowo, możemy wykorzystać w niej pozycję leżącą. Rozkładany podnóżek, wentylacja  i ogromnych rozmiarów daszek, to dodatkowe atuty, które robią pozytywne wrażenie. 

2. Składanie

Tutaj nie ma sensu się rozpisywać. Wózek składa się wraz z siedziskiem w kilka    sekund! Zobacz na nagraniu 🙂 Dodatkowo po złożeniu zajmuje mało miejsca i można go  postawić – na przykład w szafie. 

3. Możliwość wpięcia gondoli

Na stelaż, mamy możliwość wpięcia gondoli Oria, lub gondoli Oria XXL. Obie mają funkcję pamiętania, co pozwala nam w niezwykle szybki, prosty i wygodny sposób wpiąć je i wypiąć. 

4. Funkcjonalność

Wózek MAXI-COSI Adorra 2, posiada sporych rozmiarów, rozkładany koszyk. Z pewnością przyda się podczas zakupów. Dodatkowo, wkładka w spacerówce ma dwie strony. Letnią i zimową. Letnia zapobiega poceniu się dziecka, ta zimowa jest z kolei cieplejsza. Czymś co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, jest zapinanie pasów. Dlaczego? Ponieważ pomaga nam w tym – magnes! Idealna opcja dla kogoś, kto tak jak ja ciągle się spieszy i chce wszystko zrobić “na szybko”. Jest to fajne i innowacyjne rozwiązanie. Na uwagę zasługują również hamulce – jedną nogą możesz zablokować, drugą odblokować wózek. 

5. Prowadzenie

Jak ten wózek się prowadzi? Jak po maśle! Koła wypełnione pianką EVO, amortyzacja i bieżnik, bardzo pomagają przy poruszaniu po trudnym terenie. Na plus zasługuje regulowana rączka, którą jeżeli dobrze ustawimy, pozwoli nam nawet na prowadzenie wózka jedną ręką. 

Koniecznie obejrzyj nasze VIDEO, zostaw łapkę w górę i subskrybuj kanał, aby być na bieżąco! 

https://www.youtube.com/watch?v=EgeaxmzZi38

Umów się i przyjedź do nas