Maxi-Cosi 360 Pro Family: premiera innowacyjnych fotelików w fotelik.info i Przetestuj-Wózek

Czy wiesz, że aż 90% rodziców, ma trudności z włożeniem i wyjęciem dziecka w wieku 0-4 lat z fotelika samochodowego? Dlatego z myślą o bezpieczeństwie i komforcie całej rodziny, a także rodziców oczekujących dziecka, po raz pierwszy w Warszawie (a nawet w Polsce!), w dn. 16-17 czerwca odbędzie się premiera innowacyjnych fotelików w fotelik.info i Prztestuj-Wózek! 

16-17 czerwca w sklepie Przetestuj-Wózek w Warszawie odbędzie się premiera innowacyjnych fotelików Maxi-Cosi!

Data wydarzenia: 16-17 czerwca

Miejsce wydarzenia: sklep Przetestuj-Wózek, ul. Pryzmaty 30 w Warszawie 

Kliknij TUTAJ i zapisz się na wydarzenie!

Maxi-Cosi 360 Pro Family, czyli rodzina innowacyjnych fotelików samochodowych

Główną atrakcją podczas dwudniowego wydarzenia będzie prezentacja najnowszych fotelików samochodowych Maxi-Cosi, jednej z najbardziej znanych i obdarzonych zaufaniem rodziców marki. Oczywiście mowa o fotelikach z rodziny 360 Pro Family: Pebble 360 Pro i Pearl 360 Pro, montowanych na rewolucyjnej bazie obrotowej, która obraca się i wysuwa do przodu w stronę rodzica. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii SlideTechTM, zmniejsza się ryzyko uderzenia głową w karoserię auta. Takie rozwiązanie sprawdzi się także u świeżo upieczonych mam – zwłaszcza tych po cesarskim cięciu. 

Przyszli lub świeżo upieczeni rodzice podczas eventu z Maxi-Cosi będą mogli poznać i dopasować do swojego samochodu produkty tej holenderskiej marki

Dodatkowo, podczas premiery, każdy rodzic razem z ekspertem ds. bezpieczeństwa fotelik.info będzie mógł sprawdzić, czy foteliki Pebble 360 Pro lub Pearl 360 Pro pasują do dziecka, jeśli już się urodziło (jego wieku, wagi i wzrostu) oraz czy są kompatybilne z kanapą pojazdu. 

Również rodzice starszych dzieci będą mieli szansę na dopasowanie i zakup bezpiecznego fotelika dla swojego dziecka
Przyjdź i przetestuj wózki dziecięce marki Maxi-Cosi

Podczas eventu każdy zainteresowany zakupem wózka dziecięcego rodzic będzie mógł za darmo przetestować wybrany model na torze crossowym z różnymi nawierzchniami. Co więcej, na rodziców w dniach 16-17 czerwca w sklepie Przetestuj-Wózek (ul. Pryzmaty 30) będą czekać Doradcy, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące wózków i rozwieją każdą wątpliwość. 

Bezpieczne foteliki samochodowe? Wygodne wózki dziecięce? Wszystko to znajdziesz podczas wydarzenia 16-17 czerwca w Warszawie!
Event Maxi-Cosi: nie zabraknie wspaniałych i znanych Prelegentów!

“Z myślą o rodzicach, w tym przyszłych rodzicach, przygotowaliśmy szereg atrakcji na ten dwudniowy event. Jakich? Możliwość wysłuchania wielu znamienitych i popularnych ekspertów: Kreatimo, czyli Moniki Bednarek, Anny Krysiewicz znanej również jako Matka Aptekarka, Rity Calderaro-Poczmańskiej – twórczyni Kursu na Dziecko, Ekipy Twój Ratownik czy Marty Boguckiej-Frańczak z klikniki rehabilitacji Martik. Wszyscy Prelegenci poruszą bardzo ważne tematy, m.in.: ile czasu dziecko może jednorazowo przebywać w foteliku samochodowym, czy jak pomóc dziecku po wypadku drogowym. Dodatkowo, w trakcie wydarzenia, rodzice, jak i dzieci będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Rodzice ze strefy relaksu z poczęstunkiem, a dzieci ze strefy zabaw, gdzie znajdą trampolinę, dmuchane baseny, a także gdzie zjedzą darmowy popcorn! – zapowiadają współorganizatorzy wydarzenia: Maxi-Cosi, fotelik.info i Przetestuj-Wózek.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia już wkrótce! 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas